2737
2734
عنوان

خانم باسلیقه ها.. مامانا..آشپزا...

93 بازدید | 11 پست

دنبه رو ریز کردم روغنشو رو گاز گرفتم حالا تیکه های دنبه ما بهش میگیم جزغاله...اونا رو تو چی بریزم؟؟ تو چ غذاهایی؟ باهاش چی میشه ساخت؟

سلام آبگوشت ...ماکارونی ....قورمه سبزی ...آش قلم .....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

تو دنبه یکم سرکه و ماست بریز با کمی هل بد نمیده

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

خمیر نون سنگگ بگیر جزعاله و سبزی خشک و پیاز داغ پیاز طلایی شده منطورمه بریز توش بعد تو تابه رژیمی بذار بپزه می شه مث نون روغنی با ماست چکیده یا پنیر حال می ده

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
خوب میشه زیر دندون بد نیست؟

نه اصلا .....بچه های من که خیلی دوست دارن 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))