2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برنج میریختم برا کبوترا حس خوبی داشتم تا ..... زمانی ک دیدم چربی برنج پشت پنجره به هیچ عنوان پاک نم ...

باید توی ی ظرف مثلا ی بطری یا ظروف بلااستفاده میریختی و میذاشتی 

منم مامانم خیلی برای گنجشکا برنج و نون خشک میریزه ولی طفلی بابام مجبوره هر روز یه ساعت ماشینشو بشوره

خیلی پی پی میکنن رو ماشین

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2738

همونطور که میبینی پشت پنجرمون رودخونس   

اگه اب بزارم میان توش جیش میکنن میرن  

مجبورم واسه گنجشک شما خوشحالی کنم

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
من برا گربه هام غذا میبرم خیلی منو دوست دارن تا منو تو کوچه میبینن ببگرام دم تکون میدن عاشق گربه هام ...

اوخی. . میبینت ذوق میکنن حتما 

بقیه دوستاشونم صدا میزنن بیان😊

واقعا لذت بخشه 

کسانی که با حیوانات مهربان هستند انرژی مثبتش حتماااا در زندگی شون ساری و جاری خواهد شد 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
واقعا لذت بخشه  کسانی که با حیوانات مهربان هستند انرژی مثبتش حتماااا در زندگی شون ساری و جاری ...

کمک کردن خوبی کردن حتا ب حیوانات،  بمن حس خوب حس انسان بودن میده. . . . 

کمک کردن خوبی کردن حتا ب حیوانات،  بمن حس خوب حس انسان بودن میده. . . .

میدونستی حیوونا دعا میکنن 

سیره امامان و پیامبران هم مهربانی با حیوانات هست 

مشخصه انسان خوش قلبی هستی 

مهربانی ات پابرجا ان شاءالله 😘

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706