2733
2739
عنوان

وظیفه ی مامای همراه چیست ؟

133 بازدید | 7 پست

سلام خانما کسی بوده که مامای همراه داشته 

به نظرتون واجبه داشتن مامای همراه تو اتاق زایمان؟

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واجب نیست .از لحظه دردت که بری بیمارستان زنگ میزنی میاد تا بعد زایمان دکترم خودش هماهنگ میکنه معاینه و همراهی هم داره اگه نباشه پرستارای دیگه همش معاینه میکنن بالاسرتم نمیان

**اللهم عجل لولیک الفرج**

با دکتر هماهنگ کنید اگه نمیاد حتما ماما همراه بگیریدترا از اول بارداری تا آخر کلی پول ویزیت و سونو و اینا میگیرن آخرم لحظه ی زایمان نمیان

بعضیا نه 

من که سزارینی بودم ولی دکترم واسه طبیعیام می رفت میگفت هر ساعت و روزی در هفته بود زنگ بزنن بهش

2738