2737
2739
عنوان

شما شوهرتون این کارو باهاتون بکنه چیکار میکتید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1352 بازدید | 61 پست

چطور هنوز موندی؟؟؟

قشنگ معلومه که تو اصلا توی لیست افراد زندگیش نیستی!

چرا باهاش محکم و قاطعانه برخورد نمی کنی؟

نترس به حال بچه ت به حال خودت بترس که با این اوضاع ته تهش دور از جون یا سکته می کنی یا خودکشی!

ببخشید که رک میگم!

منم همسرم رفتارای مشابه داشت یه شب دعوامون شد گفت تو هیشکی نیستی برام نمیخوام باشی

منم همون شب اسباب و وسایلمو جمع کردم رفتم خونه پدرم

کشوندمش توی دادگاه گفتم به چه حقی با زندگی دختر مردم بازی کردی؟؟؟

خداروشکر سرش به سنگ خورد و به هزار زحمت منو برگردوند سر زندگی! الان خیلی بهتره! الان اولویت اول زندگشیم

تو هم بدبخت نباش

سز

انشالله ب سلامتی😍برا منم دعا کن من طبیعی میخام بیارم خیلی میترسم 😭البته سر بچع رفته ت لگن و سفالیکس شده ولی خب دهانه هنو باز نیس

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول میده، هر چقدر بخوام، 

منم دوست دخترخالم شوهرش نمایشگاهیه(ماشین)با عمه ی خانومش ریخته روو هم زنشم اصلا دوس نداره ولی زن هرچندماه ب کل اساسای خونشو عوض میکنه دوبار بینی عمل کرده موهای بدنشو لیزر کرده،گونه گذاشته و قصد طلاق هم نداره و ب پول قانعست و میره برای مردای غریبه کادو تولد میخره و اینجوری کمبود محبتشو جبران میکنه،شاید پول آدمارو بی احساس کرده

2728

فقط اون مسافرت پرخرج ولوکس

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

کسانیکه کارشون روی اب هست اغلب افسردگی شدید میگیرن. همسرتون افسردگی نداره؟

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
اره دقیقا

من بودم فقط تواین زندگی پول جمع میکردم

مردی که احترامم رونداره ومن براش هیچ ارزشی ندارم تنهاترین راهش جمع کردن یه پشتوانه مالیه تاخدای نکرده یه روزاین زندگی به اخررسیدبتونم ازپس مخارج خودم بربیام

بعدهم بااین توضیحات شمادیگه باهاش کلنجارنرو

فقط بعنوان یه عابربانک روش حساب کن وتمام

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2738

همین که پول میده خوبه باهاش بمون به خاطردخترت وپول خرج خودتوودخترت کن اگه ام میدونی طلاق بگیری شوهرخوب گیرت میادجداشو

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

استارتر چقدر پس انداز داری؟اونقدری هست که بتونی جدا شی و زندگی کنی؟میتونی شاغل شی؟به همه اینها فکر کن و اگر پس اندارت کمه بیشتر پس انداز کن و اونوقت به فکر اساسی برا زندگیت کن اینجوری ادامه نده

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
متوجه نشدم

منظورم اینه که ازتوصحبتات فقط این خوب بود

من بودم جدا نمیشدم همونجوری ادامه میدادم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
استارتر چقدر پس انداز داری؟اونقدری هست که بتونی جدا شی و زندگی کنی؟میتونی شاغل شی؟به همه اینها فکر ک ...

خودم شاغلم، یه شغل خوب دارم، بخاطر دخترم نمیرم، پس انداز ندارم، تنها چیزی که میتونم ازش بگیرم بعد  طلاق بعنوان پشتوانه مهریم هستش، یه مقداریشو طلا خریده برام و گفته اینا بابت مهریه ات هستن، همین