2733
2739

اوضاع قیمتا چطوری بود؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

ما قشم نزدیکمونه فقط بازار قدیم و درگهان قیمتاش خوبه ، و پارچه هم تو رمکان قیمتش خیلی خوبه ، ولی بازار ستاره و مجتمع قیمتش بالاست

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما قشم نزدیکمونه فقط بازار قدیم و درگهان قیمتاش خوبه ، و پارچه هم تو رمکان قیمتش خیلی خوبه ، ولی باز ...

آهان خود قشمید؟

من ساکن بندرعباسم میخاستم برم قشم برا خرید لباس خواستم ببینم اوضاع قیمت اینروزا چجوریه؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2731
بندرم دست کمی از جای دیگه نداره

خودمم ساکن بندرم

آهان خود قشمید؟ من ساکن بندرعباسم میخاستم برم قشم برا خرید لباس خواستم ببینم اوضاع قیمت اینروزا چجو ...

ن بندرم ، همینجاها ک گفتم فقط خوبه ، با لندیگراف میرید؟

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
آهان خود قشمید؟ من ساکن بندرعباسم میخاستم برم قشم برا خرید لباس خواستم ببینم اوضاع قیمت اینروزا چجو ...

هیچ فرقی ندارن ی هزینه اضافیه بخوای بری قشم الان البته هوا خنکه اگه برای گردش میری ی سر به بازارها هم بزن من قبل به دنیا اومدن پسرم رفتم که براش وسیله بخرم دیدم قیمتای بندر مناسبتره اینهمه راه رفتم ولی ی تیکه وسیله هم نخریدم البته ماه رمضون بود و اکثر مغازه ها هم تعطیل

ن بندرم ، همینجاها ک گفتم فقط خوبه ، با لندیگراف میرید؟

بله

2740
هیچ فرقی ندارن ی هزینه اضافیه بخوای بری قشم الان البته هوا خنکه اگه برای گردش میری ی سر به بازارها ه ...

۲.۵سال پیش من برا پسرم سیسمونی خریدم از قشم خیلی مناسب بود اونموقع 

۲.۵سال پیش من برا پسرم سیسمونی خریدم از قشم خیلی مناسب بود اونموقع 

الان بیشتر چیزا چینی شده من اگه بخوام برم واسه تفریح میرم شد به بازار هم سر میزنم همین بندر کلی سیسمونی فروشی داره قیمتهاش هم خوبه بد نیست