2733
2739
عنوان

شوهرم جلو خواهر شوهرم سرم داد کشیدو دعوام کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 37 پست
دختر داییش خیلی داغونه نمیدونم جرا همچین حرفی زده بود تو اینستا بهش حالا یجور دیگه بهم میفهموند شوخی ...

ببین عزیزم این ماجرا دو بخشه. بخش اول ماجرای دختر دایی و شوخی شما بخش دوم ری اکشن شوهرت. قبول کن تو بخش اول و شروع کننده این قایله شما مقصر بودی. بخش دوم هم شوهرت که بد برخورد کرده. ولی اگه شما اون حرف رو نمیزدی ایشونم مرض نداشت جلو بقیه بد حرف بزنه. اشتباه خودتو بپذیر و یه تجربه کسب کن که دیگه تو جمع حرف خصوصی یا ناراحت کننده نزنی که واکنش بد ببینی. با همسرتم بخاطر بد حرف زدنش برو تو قیافه تا بیاد از دلت دربیاره. بهش بگو دیگه لطفا تو جمع از گل نازک تر به من نگو حتی اگه به خونم تشنه بودی صبر کن تنها بشیم بعد حرفتو بزن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
دختر داییش خیلی داغونه نمیدونم جرا همچین حرفی زده بود تو اینستا بهش حالا یجور دیگه بهم میفهموند شوخی ...

خوشحال باش که این واکنشو نشون داده اگه  بهش بر نمیخورد باید ناراحت میشدی این ینی دوست داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم این ماجرا دو بخشه. بخش اول ماجرای دختر دایی و شوخی شما بخش دوم ری اکشن شوهرت. قبول کن تو ...

فعلا ک اصلا ب رو خودم نیاوردم و بهش محل نذاشتم ولی خیلی خرد شدم

2728
فعلا ک اصلا ب رو خودم نیاوردم و بهش محل نذاشتم ولی خیلی خرد شدم

اتفاقا الان خواهرشوهرت میگه معلومه داداشم زنشو خیلی دوست داره که تکرار حرف مزخرف دختر دایی اینجوری عصبانیش کرد فقط بی ادبه. اگه شما هم جوابشو میدادی و جلو بقیه مشاجره میکردید خرد و کوچیک میشدی. الان ایشون بد حرف زده و شما خانومی کردی و هیچی نگفتی. ولی حتما به شوهرت گوشزد کن دیگه تحت هیچ شرایطی جلوی احدی حتی صداشو برات بالا نبره

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
اتفاقا الان خواهرشوهرت میگه معلومه داداشم زنشو خیلی دوست داره که تکرار حرف مزخرف دختر دایی اینجوری ع ...

😑😑😑😑هعیییی🤕🤕🤕🤕

فقط نمیدونم چرا تو کتم نمیره این کارشو میگین از سر دوس داشتن بوده 

چون اون سرش و من دیدم شوهرم از این شوخیا  میکنه بعد به قول دوستمون کششم میده منم اوایل ساکت میشدم دوست نداشتم اصلا جواب بدم ولی حالا یا بدترش و میگم یا عین خودش کشش میدم

خونوادش که میشناسنش من این وسط جواب ندم اینقدر ریختم تو خودم نتونستم بگذرم از حرفش که واویلا

جوابم بدم تو چشم نفر سوم خودم و رابطمو به لجن کشیدم

ولی جواب ندادن و داستان رو کش ندادن کار درست تریه

2740