2733
2734
عنوان

شوهرم جلو خواهر شوهرم سرم داد کشیدو دعوام کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 37 پست
بهم گفت چی چرت و پرت میگی برو گمشو بیر بخاب😞

خیلی حرفش بد بوده.بهش حالی کن وقتتی جلو خونوادش اونجوری حرف بزنه پس فردا اونتهم ب خودشون اجازه میدن همینجوری باهات صحبت کنن.بگو دوس داری منم پیش خونوادم باتو همینجوری صحبت کنم؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش سرسنگین باش و تحویلش نگیر البته نه خیلی علنی که بقیه هم بفهمن. مثلا جلو بقیه کوتاه باهاش حرف بزن ولی تو خلوت خودتون یه کلمه هم باهاش حرف نزن تا بفهمه چه کار بدی کرده. بعد که آشتی کردید بگو لطفا بار اول و آخرت باشه جلوی دیگران، چه خانواده چه دوست چه غریبه به هر دلیلی با من بد حرف میزنی. بگو هر چقدر کفرتو درآوردم دندون رو جیگر بذار اومدیم خلوت و تنها شدیم بهم بگو. منم توی جمع عیبی ازت دیدم و دلخور شدم دوست داری تو جمع سرت داد بزنم و کوچیکت کنم؟ بگو زن و شوهر باید هوای همو داشته باشن و شخصیت همو پیش بقیه بالا ببرن نه که خودشون مایه سرشکستگی و خجالت همدیگه بشن

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2728

جلو بقیه مخصوصا خانواده خودش جوابشو نده، ولی تنها که شدین اصلا باهاش حرف نزن و اگه گفت چرا حرف نمیزنی بگو چون حرفام اونقد چرت و پرته که جلو خواهرت بگی برم گمشم، به خاطر احترامت جلو خواهرتم فعلا موندم اما یکبار دیگه همچین غلطی کنی حرمتتو نگه نمیدارم و میشورمت میذارمت کنار و میرم واقعا گم میشم، خیلی جدی بگو دبگه جرات نکنه جلو بقیه چیزی بگه

بگو چ شوخی کردی؟

دختر داییش تو جواب یکی از عکسایی ک گذاشته بود گفته بود هیشکی عشق اول نمیشه قبول داری منم امشب شوخی بهش گفتم عشق اولت کی بوده دختر داییت حتما😕

داداش من خیلی عصبیه 

پیش ما تا الان چند بار شده خانومش رو ضایع میکنه 

ولی زنش یا میخنده یا اگر خیلی دیگه ناراحت بشه سکوت میکنه 

خیلی خوشم میاد از رفتارش دوست دارم منم مثل اون صبور باشم

چون با همین صبوریش کاری کرده داداشم عاشقش باشه 

چند روز پیش یه باغ ویلا حدود 2 ملیارد به اسم خانومش کرد بچه دارم نمیشن متاسفانه 

2740
دختر داییش تو جواب یکی از عکسایی ک گذاشته بود گفته بود هیشکی عشق اول نمیشه قبول داری منم امشب شوخی ب ...

😑😑😑😑 وای دختر این چه حرفیه!!! اونم جلو خواهر شوهرررر!! یکم غیرت رو شوهرت داشته باش عزیزم!!! این حرفی نیست که جلوی بقیه بزنیاااا

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
دختر داییش تو جواب یکی از عکسایی ک گذاشته بود گفته بود هیشکی عشق اول نمیشه قبول داری منم امشب شوخی ب ...

خودمونیم هااا ولی حرفت خیلی بد بود 

شوهر منم با اووون همه صبوریش اگه اینو میگفتم حتمااا برخورد میکرد باهام ...بنظرم تو باید بری معذرت خواهی

شـوهـرم تنهـا آرامـش زندگیمـه💏                          🌼ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🌼
😑😑😑😑 وای دختر این چه حرفیه!!! اونم جلو خواهر شوهرررر!! یکم غیرت رو شوهرت داشته باش عزیزم!!! این ...

دختر داییش خیلی داغونه نمیدونم جرا همچین حرفی زده بود تو اینستا بهش حالا یجور دیگه بهم میفهموند شوخیم بده

2706