2733
2739

یکی رو میشناسم چند سال نازایی داشت بعد خدابهش یه دختر داد بعد 4 ماه شکمش کوچیک نشده بود رفته بود دکتر دکتر بهش گفته بود 3 ماهه بارداره

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکی رو میشناسم چند سال نازایی داشت بعد خدابهش یه دختر داد بعد 4 ماه شکمش کوچیک نشده بود رفته بود دکت ...

حتما نازاییش بخاطر تنبلی تخمدان بود چون بعد زایمان درمان میشن خیلیا اینطورن

سرنوشت بد نوشت ...
2742

اره اتفاقا امروز مامانم داشت تعریف میکرد که دختر همسایمون 40 روز بعداز زایمان فهمید بارداره.. یعنی بارداری سومش بود که سقطش کرد.. 

زندایی شوهرمم اختلاف سنی بچه‌هاش 11 ماهه.. یعنی حتی 1 سالم نه، یازده ماهههه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
حتما نازاییش بخاطر تنبلی تخمدان بود چون بعد زایمان درمان میشن خیلیا اینطورن

درمان که نمیشیم ولی خب چون دیگه استرس باردار نشدن و این چیزارو نداریم، راحت باردار میشیم..چیزی که خودم تجربه کردم.. 

درمان که نمیشیم ولی خب چون دیگه استرس باردار نشدن و این چیزارو نداریم، راحت باردار میشیم..چیزی که خو ...

فک نکنم بخاطر استرس باشه ها چون تو بارداری یه هورمونایی ترشح میشه که کیستای ریز تخمدانو ازبین میبره 

سرنوشت بد نوشت ...
2740
فک نکنم بخاطر استرس باشه ها چون تو بارداری یه هورمونایی ترشح میشه که کیستای ریز تخمدانو ازبین میبره& ...

من برای بارداری اولم گفتم خب حالا من جلوگیری نمیکنم یا باردار میشم یا مثل مامانم 2سال طول میکشه.. هیچی هم از تخمک گذاری و اقدام یه شب درمیون نمیدونستم و بلد نبودم.. اصلا پریود نمیشدم ولی به خیال خودم تو اقدام بودم.. بدون اینکه پریود شم باردار شدم.چون بهش فکر نمیکردم.. اما خب رحمم ضعیف بود سقط شد.. همون سقط باعث شد افسردگی شدید و استرس بگیرم.. قرص میخوردم و پریودم منظم بود، 3دوره کلومیفن خوردم اما باردار نمیشدم که نمیشدم.. در طول 24ساعت اگه 5 دقیقه به بچه و بارداری فکر نمیکردم خوشحال میشدم و میگفتم خب خداروشکر استرسم رفع شد که 5 دقیقه رو بدونِ فکر کردن به بارداری گذروندم😐 خیلی اوضاعم خراب بود و به زور داروهای طب سنتی و حجامت و بادکش باردار شدم..

حالا این بارداری سومم که کلا ناخواسته بود.. آخرین پریودم بهمن ماه بود اما من اردیبهشت باردار شدم.. دقیقا مثل بارداری اولم.. یعنی کلا بعداز زایمانم بازم سه چهارماه درمیون پریود میشدم..مدام فکر کردن به بارداری، استرس و اضطرابی ایجاد میکنه که مانع بارداری میشه.. این هم تجربه منِ هم مادرم