2737
2734
عنوان

لطفا بیاین خیلی ناراحتم

209 بازدید | 27 پست

سلام همه روتوپست اول میگم فقط نخونید بریدا راهنمایی کنید براتون صلوات میفرستم

من اقدام کردم امروز موعدم بود ک دیشب خون ریزی داشتم از اخرین اقدام جدیم ۱۲ روز میگذره با فولیکول ۲۱اقدام کردم راستی اولین باره ک سر موقع میشم همیشه حداقل ۵ ۶روز عقب میندازم حتی تا۲۰روز هم عقب انداختم دیشب هم بطور وحشتناک معذرت میخوام واژنم تیر میکشید ک تاحالا این جور نشده بودم   حالا موندم پریودیه یا لانه گزینی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه خونریزیه، پریوده

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2738

اصلا نمیشه دقیق گفت ک کدومه من زمانی ک اصلا فکرشم نمیکردم باردار بودم و فقط سه روز عقب زد درحالی ک تا ده روز عقب میافتاد برام .انشالله ک نی نی داری .بیشتر استراحت کن کارها و بارهای سنگین نکن شاید باردار باشی اونوقت اسیب میبینی قرص اهن و تقویتی هم بخور چه باردار باشی و چه نباشی برات ضرر نداره

شنبه برم ازمایش معلوم میشه؟

ازمایش شاید نه ولی سونو معلوم میشه خب عزیزم یکم استراحت کن بعد بی بی بزن یا برو ازمایش .اخه زودهم بری نشون نمیده .لانه گزینی معمولا ترشح قهوه ای یا صورتی یا چند قطره خون من تاحالا نشنیدم خونریزی باشه .البته تو اقدامی عثب انداختن یا تنظیم شدن پری طبیعیه