2733
2739
عنوان

کنترل شوهر

136 بازدید | 7 پست

من یه نظری دارم.اونم اینه که مردا رو نباید کنترل کرد چون یه مرداگه عوضی باشه کنترلم بشه و گوشیشم هرروز چک بشه بازم یه روزنه پیدامیکنه واس کاری ک میخواد بکنه..اگرم خوب باشه کلا آسمون زمین بیاد زمین بره آسمون آدم خوبی می مونه.بنا به این نظرم اصلا گوشیشو چک نمیکنم بااین ک بعضی وقتا میخوام ازفضولی بمیرم که چی داره و چی نداره و....لطفا بهم بگین که درست فکر میکنم یانظرم اشتباهه؟

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....

ادم باید ذاتش درست باشه اگه باشه نیاز به مراقبت نداره اگه درست نباشه نمی شه کاری کرد 

خدایا شکرت یا امام زمان خودتت کنجدمو حفظ کن برای سلامتی کنجد مامان صلوات می فرستی 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی اصلا گوشیشو دستت نمیگیری یوقتایی؟ منظورم واسه چک کردن نیستا همینجوری، مثلا از یه نرم افزارش استفاده کنی...

من کلا اعتقاد دارم گوشی موبایل همسر یه چیز شخصی نیست، یعنی هم خانم میتونه راحت گوشی موبایل آقا رو دست بگیره باهاش کار کنه هم آقا میتونه گوشی خانمو استفاده کنه

چون زن و شوهر که چیزی واسه قایم کردن از همدیگه ندارن

2738