2737
2739
عنوان

دوستانی ک اهل گل و گیاهن

149 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

حسن یوسف رو اگه فقط داخل اب بذاری ک ریشه بزنه و کلا تو گلدون نذاری ایرادی داره؟ ؟ ؟ ؟ تو خاک گذاشتم ی دونه رو الان دیدم پژمرده شد. . تو اب سرحال و زندس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید به تاپیک بی ربطه.میشه برا حذف تاپیکام کمکم کنید؟چکار کنم

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
2738

چندروز بمونه تو خاك عادت ميكنه جون ميگيره

من يه مدت خيلي طولاني ٣-٤ ماه گذاشتم تو آب حسابيم همونجا رشد كرد تا گذاشتيم تو خاك از ريشه خشك شد همينجور اومد به سمت بالا يه روزه داشت نابود ميشد يه ذرشو تونستم نجات بدم☹️

كسي ميدونه علتشو؟

پتوسمم همينجوري شد دقيقا الان كلي پتوس تو آب دارم ميترسم بكارم خراب بشه

مهربون باشيم 🥰❤️
ببخشید به تاپیک بی ربطه.میشه برا حذف تاپیکام کمکم کنید؟چکار کنم

خاهش میکنم 

از شنبه تا چهارشنبه ساعت10نیم تا4ونیم لینک تاپیکاتونو بفرستین نی نی یار حذف تاپیک

12تا1فقط تعطیل هست واسه نماز

همچنین روزای تعطیل 

خاهش میکنم  از شنبه تا چهارشنبه ساعت10نیم تا4ونیم لینک تاپیکاتونو بفرستین نی نی یار حذف تاپیک ...

میشه لینک تاپیکشونو برام بزارید

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
چندروز بمونه تو خاك عادت ميكنه جون ميگيره من يه مدت خيلي طولاني ٣-٤ ماه گذاشتم تو آب حسابيم همونجا ...

ممنون از راهنماییت 

من پتوس هم دارم اونم ریشه ک میزنه میذارم تو خاک اولش رشدش متدقف بود بعد کم کم جون میگیره. انگار متوجه میشه گیاه شرلیط تغییر کرده زمان میبره وقف بده خودشو