2733
2734
عنوان

رانندگی

939 بازدید | 56 پست

بچه ها من هیچی از رانندگی یاد نمیگیرم با اینکه مربی خوب دارم .هرچیم دقت میکنم اصلا تو ذهنم نمیره چیکار کنم انروز مربیم عصبانی شد زد رو دستم که رو فرمون بود دلم گرفته ازش خجالت کشیدم و ناراحت شدم ازین کارش

نمیدونم چرا یادنمیگیرم با اینکه تو دوران مدرسه خیلی درسم خوب بود زود درسو میگرفتم همون موقع اما الان نه

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍

بزار رک باشیم چون خودت نمیخوای دیگه:/

چون هنوز لزوم یاد گرفتنشو ب تنهایی حس نکردی همیشه یکی بوده ببرتت و بیارتت  اگه ب شدت مجبور بودی رانندگی کنی مثلا بچتو ببری مدرسه بری سرکار یا.... الان با کله یاد میگرفتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مث منی😂😂😂باور کن درس با رانندگی فرق داره..نترس از من که اوضاعت بدتر نیس تو رانندگی.. الان چن وقته ماشینم دارم و رانندگی میکنم.. فقط تمرین و پشتکار و نکته برداری

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
با ماشین پدر یا همسرت تمرین کن کتاب نیست که بخونی حفظ کنی باید تجربه کسب کنی

پدرم وانت داره روم نمیشه با وانت برم تمرین شوهرمم ماشین برده کربلا هنوز نیمده

تیکر دوست دارم😊دوبار باردارشدم ولی سقط شدن چون مشکل ناهنجاری مغزی داشتن و ژنتیکی بود دکترا بهم گفتن نباید به روش طبیعی باردار بشم چون دوباره جنینام مشکل دار میشن و باید سقط کنم ولی من امیدم به خدا هست میدونم که منم یه روزی مادر بچه های سالم میشم...خداجونم کی میشه    رَبِ لا تَزَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین خدایا ممنونم ازت که میخوای این هدیه را بهم بدی😍
2738
بزار رک باشیم چون خودت نمیخوای دیگه:/ چون هنوز لزوم یاد گرفتنشو حس نکردی اگه ب شدت مجبور بودی ...

باور کن خیلی به رانندگی علاقه دارم دوست دارم یادبگیرم ولی نمیشه

مث منی😂😂😂باور کن درس با رانندگی فرق داره..نترس از من که اوضاعت بدتر نیس تو رانندگی.. الان چن وقته ...

یعنی شمام اولش دیر نکته را میگرفتی

ربطی به درس نداره

بعضیا تئوریشون خوبه عملی نه

همه راننده کامیونایی که میبینی درسشون خوبه نبوده که

به نظرم رانندگی استعداد میخواد

و البته تو دوران آموزش و زیرنظر مربی راننده نمیشی

فقط یه راه داره 

یه دل شیر داشته باشی بدون استرس با یه ماشین اوراقی هی بری بزنیش به در و دیوار تا بالاخره دستت بیاد