2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انواع تهچین و استامبولی و کته پلو های مهلوط مثل عدس پلو ماش پلو اگه میخوای برنجی باشه

نونی هم من بچه هام کوچیک بودن تنها جیزی که میتونستم بهشون بدم آبگوشت بود مخصوصا تاس کباب با گوشت چرخ کرده خوراک بچه هاست

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2731
انواع تهچین و استامبولی و کته پلو های مهلوط مثل عدس پلو ماش پلو اگه میخوای برنجی باشه نونی هم من بچ ...

ممنون

ديروز جاتون خالي ته چين داشتيم

هشت ماهه باردارم اصلاااا حوصله غذا درست كردن رو ندارم خيلي خيلي خيته و ينگينم اينار دلم ميخواد به دل سير فقط بخوام

ديروز هم پسرم واكسن فلو زده حال نداره و كسل هست 😓😓😓

ممنون ديروز جاتون خالي ته چين داشتيم هشت ماهه باردارم اصلاااا حوصله غذا درست كردن رو ندارم خيلي خي ...

عزیزم شما هم مثل من شدید منم پسرم ۲سال و نیم بود دومی بدنیا اومد

فقط خدا کمکتون کنه

عزیزم شما هم مثل من شدید منم پسرم ۲سال و نیم بود دومی بدنیا اومد فقط خدا کمکتون کنه

سخته نه؟

منم اينجا توو غربت تنهاي تنهام از يكهفته قبل از زايمانم پرستار گرفتم اما همش توو فكر اينم كه زرنگ باشه و بتونم استراحت كنم يكم

از الان سختيشو حس ميكنم 

الان ١١:٣٠ صبحه ارزوي خواب دارم نيم ساعت

2738
سخته نه؟ منم اينجا توو غربت تنهاي تنهام از يكهفته قبل از زايمانم پرستار گرفتم اما همش توو فكر اينم ...

سخت که هست ولی اگه کمک داشته باشی راحت تری انشالله پرستارت کمکت میکنه البته بیشتر بچه اولت اذیت میکنه و بیشتر کار داره دستشویی داره و غذا دادن و این کارا دومی که نوزاده روزهای اول خوابه تا شما سرحال بشید

من تازه اموزشش هم ندادم كه بره دستشويي

عزیزم پس کارت سخته البته مای بیبی کن تا زمانی که خودش بگه حالا که بلد نیس بزار بگذره خودش میگه 

فقط آماده اش کن برای حضور یه نینی دیگه 

زنده باشن من حالا دوتاشون پسرن نميدونم بهتره يا اگر مختلف بودن بهتر بود

خدا هرچی صلاحمون همون میده جفت باشن یه مزیتهایی داره چون سنشونم نزدیک به همه 

عزیزم پس کارت سخته البته مای بیبی کن تا زمانی که خودش بگه حالا که بلد نیس بزار بگذره خودش میگه  ...

اخه اصلا توو اين باغها نيست عزيزم اينقدرم خوشمزه اس كه نگيد بخدا 

شكمم رو بهش نشون ميدم انگشت ميكنه توو نافم😂

2706