2737
2734
عنوان

خواهش میکنم کمکم کنین باردارم

250 بازدید | 56 پست

تموم بدنم سست ، کسل و بی حالم ، احساس میکنم سرم سنگینه، سرگیجه ، تهوع ، همش خوابم میاد ، حوصله هیچکی ندارم ...

هفته ۶ هستم 

از زندگی سیر شدم 😭😭

طبیعیه

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببییین از اییین به بعد تو بارداریت همه چییییی طبیعیه😂😂😂😂😂تازه اولشه

تازه خدا کنه حالت تهوع نیاد سراغت که برا من از هفته ۸ اومد اسیییییرم کرد ینییی اسسیییییرا😂😂😂😂😂ولی خب میگذره

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2731

اووو هنوز اول راهی عزیزم از الان اززندگی سیر شدی؟؟روزای خییلی سختیه ولی باید طاقت بیاری من ویارم از ۶ هفته شروع شد تا ۲۰ هفته اب میخوردم بالامیاوردم ۶ کیلو کم کردم بارداری وسختی هاش 

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

میگذره

هرکس یه جور ویار داره

سعی کن خودتو سرگرم کنی

من امتحان کردم روزایی که از خونه میرفتم بیرون حالم بهتر بود

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2738
تا این حد ؟؟؟؟

طبیعیه.تا هفته 13ممکنه ادامه داشته باشه.پس صبور باش.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

منم لنگه خودت بودم یه چندروزی بود سرپاشده بودم ک الانم از سرماخوردگی افتادم ناجور

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

دقیقا مثل منی،باید تحمل کنی هیچ راهی نداره من هفده هفتمه هنوزم کامل خوب نشدم،خداشاهده گریه میکردم میگفتم خدایا مرگمو برسون بس ک حالم بدبود،یبار داداشم عصبانی شد به شوهرم بدوبیراه گفت خخخ بس ک روبه قبله منو میدید

2706