2733
2734
عنوان

خانوما بیاین سوال دارم

50 بازدید | 6 پست

می‌خوام طلاق بگیرم ولی طرفم تهدید می‌کنه نه طلاق میدم نه میارمت خونم من چطور میتونم از این نفهم خلاص شم خواهش میکنم نگین برو سازش کن فقط می‌خوام بدونم با گذاشتن مهریه به اجرا با نفقه میشه طلاق بگیرم

خدایا منتظر یه معجزه هستم از طرف تو کمکم کن 

نمیدونم ولی طرفت خیلی زرنگه..چون اگه اون اول درخواست بده  باید مهریتم بده  برا همین میخواد اذیتت کنه خودت بری بدون مهریه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه مهریتوحاضری ببخشی بهش بگوشایدقبول کنه طلاقت بده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

مهریه ونفقه روبزاری اجرا دادگاه اونو ملزم میکنه که پرداخت کنه ولی راهی نمیشه برات طلاق گرفتن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚