2733
2739
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4652 بازدید | 717 پست

🌹🌹🌹🌹🌹

بیستم آبان : @حلوالوزدماوند    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
@حلوالوزدماوند   به نیتت خوندم الهی که حاجت را بشی

ممنونم عزیز دلم😊الهی عاقبت به خیربشی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🌹🌹🌹🌹🌹 بیستم آبان : @حلوالوزدماوند     عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زما ...

سلام ممنونم خواهرگلم😊

الهی توی زندگیت خوشبخت باشی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731
ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

😊الهی خداتو رو برای خانوادت سالم نگه داره

2740
@حلوالوزدماوند   حاجت روا بشین ان شاالله

ممنونم گلم😊درپناه خداسالم باشین

@حلوالوزدماوند    

@narges6819    

دوستان عزیزم به نیتتون هر کدوم روز خودتون سوره مبارکه حشر رو خوندم برای حاجت روایی،عاقبت بخیری،تن سالم و دل شاد خودتون و عزیزانتون دعا کردم و البته حفظ آبروتون در دنیا و آخرت🌹🌹🌹🌹آمین یا رب العالمین

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
سلام عزیزان با توجه به درخواست دوستان ختم جدیدی زدم اگر تمایل دارید تو این ختم جدید هم شرکت کنید ...

چرا تاپیک سوره مزمل قفل شده عزیزم؟ منم مایلم شرکت کنم

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2706