2737
2739
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4652 بازدید | 717 پست

🌹🌹🌹🌹🌹

پانزدهم آبان : @mary_ryan    ( به نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولا صاحب الزمان (عج) و ان شاءالله بارداری موفق و فرزند سالم و صالح خداوند بهشون عطا کنه)

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@blue_rose7571   دیشب به نیتت سوره حشر قرائت شد. ان شاءالله حاجت روا بشی🤲 

دیشب نی نی سایت برام بالا نیومد به نیت کسی که نوبتشه خوندم.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2728
2740
🌹🌹🌹🌹🌹 پانزدهم آبان : @mary_ryan    ( به نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولا صاحب الز ...

سلام عزیزم من این چند روز و امروز رو به نیت همه دوستان عزیزمون به موقع خوندم انشالله که همگی حاجت روا بشن.و عاقبت بخیر.

@mary_ryan     عزیزم به نیتتون خوندم ان شاءالله حاجت روا بشید ، دعا میکنم خدا فرزندی صال ...

ممنونم عزیزم.اتفاقا امروز خیلی دلم گرفته وسایل پسرمو دیدم .دل تنگم تو سینه داره منو میکشه..😭😭😭دعام کنید خیلی صبوری کردم و حتی یبار هم به خدا نگفتم چراااا من؟؟؟فقط گفتم هر چی تو بگی،،،ولی دلم تنگه😭😭

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
@blue_rose7571   دیشب به نیتت سوره حشر قرائت شد. ان شاءالله حاجت روا بشی🤲  دیشب نی نی س ...

ممنون دوست عزيزم همچنين😍💛💖💚❤💙💜😘

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
ممنونم از لطف و محبتت.آمین

عزيزم خوندم به نيتت💚💚💚😘😘😘

😍😍

حاجت رواشي انشالله💛💛💛

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706