2733
2734

همین الان تو این روز پنجشنبه دعا کنید و برام یه ذکری بفرستید که خدا بهم یه بچه سالم و صالح بده، یه بارداری راحت نصیبم کنه،

دیگه خسته شدم از انتظار😭 

ناامید شدم 😭 دیگه تحویلم نمیگیرن😭 زندگی برامون یکنواخت شده😭

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
۷بار دعای ناد علی بخون 

خودم که خیلی نذرها کردم، اگه میشه شما برام دعا کنید شاید به نفس شما بگیره😔

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشااا...عزیزم مادرمیشی چندوقت اقدامی

۶ یا ۷ سالی میشه

باشه میخونم الان به تبست بچه دار شدنت

مرسی عزیزم انشاله هرچی از خدا میخوای بهت بده

2738
۶ یا ۷ سالی میشه

امیدوارم همین روزا روز مادرشدنت باشه عزیزم.ناراحت نمیشی بپرسم مشکلت چیه؟ تاحالا باردارنشدی؟؟

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
امیدوارم همین روزا روز مادرشدنت باشه عزیزم.ناراحت نمیشی بپرسم مشکلت چیه؟ تاحالا باردارنشدی؟؟

نمیدونم بخدا کلی آزمایش دادم چیزی نبوده، همسرمم آزمایش اسپرم داده چیزی نبوده