2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من خودم میفروشم روغن های گیاهی و درمانیو اگه خواستی بیا ت ل گ رام برات عکس محصول و توضیحاتو بفرستم 

Zahrakhm1@

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2738
من ریزش مو داشتم رزماری و بنفشه میزنم خوب شده ماکادمیاام برای ساقه مو خوبه شما برای چی میخوای؟

من چون تو شیر دهی هستم میریزه بعدم رشد موهام خیلی کمه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
تل ندارم

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

ماکادمیا، یکی از مغذی‌ترین خشکبار جهان است و بسیار انرژی‌زا و حاوی ترکیبات مفید می‌باشد. روغن آن حاوی ویتامین‌های نیاسین، ب 1 و ب2 و ب 6 می‌باشد و سرشار از مواد معدنی است. همچنین اسیدهای چرب ضروری در آن باعث ایجاد خاصیت جوان‌سازی و ترمیم‌کنندگی پوست و مو است.

موارد استفاده

پوست • جوانساز • مرطوب‌کننده • مناسب برای پوست چرب • تحریک بافت‌سازی • موثر در کاهش جوش • ضدالتهاب، خارش و قرمزی پوست مو • ضدوز • نرم‌کننده و درخشان‌کننده مو • برطرف‌کننده گره مو • محرک رشد مو • رفع موخوره

2706