2733
2734

سلام دوستان شوهر من خیلی آدم با نظمیه و به تمیزی خیلی اهمیت میده اما برعکسش من آدم بی نظمیم اما اصلا دست خودم نیست مثلا آشپزی که میکنم ناخواسته وسایلو خیلی به هم میریزم و با یه غذا پختن کلی ظرف کثیف میکنم...قبلا که باردار نبودم خودم بیشتر کارای خونه رو میکردم اما الان در توانم نیست و اینم بگم که کارمندم و از صبح تا ظهر سرکارم اما شوهرم مدام دعوا میکنه که خونه رو به هم میریزی و خودت جمع نمیکنی یا ظرفا رو که کمکم میشوره بعدش کلی دعوا میکنه که ظرف زیاد کثیف میکنی منم ناراحت میشم و باهاش قهر میکنم ولی زود پشیمون میشه و میاد منت کشی راهکار میخوام خانما چکار کنم خونه کمتر کثیف بشه از بچگی بد بار اومدم نظم ندارم تو کارام

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

حق داره. 

کار بیرونو تعطیل کن حامله ای، ب خونت کم کم برس. 

چطور واس بیرون وقت میزاری اخه.  همسرتم بیرون کار میکنه دیگه طفلی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای آشپزی من هرچیزی که کثیف میشه همونجا میشورم تا غذا آماده شه هیچ ظرف کثیفی نمیمونه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731

منم منظم و دقیقم و شوهرم بی نظم و اعصابمو میریزه بهم

خب ظرفایی ک برا برنج دم دادن و غذا کثیف میشن ک با ی اب زدن تمیز مبشه...خودت بشور ک کمتر غر بشنوی

اگ اینجوری خسته بشه دیگ انجام نمیده

شوهرمنم از بی نظمی وتنبلی متنفره، منم مشکل شمارو دارم دقیقا، عزیزم ظرفهاتو نذار تلمبار بشه رو هم کم کم بشور، خونه روهم هرروز مرتب کن، نذار به اجبار کارکته دلسرد میشه خودتو سرگرم کار کن دلبری کن تا اگه یه موقع حس کمک کردنش گل کرد با تمام وجودش بیاد کارکنه

حق داره.  کار بیرونو تعطیل کن حامله ای، ب خونت کم کم برس.  چطور واس بیرون وقت میزاری اخه ...

نمیتونم کارمو ول کنم شغلم دولتیه کلی زحمت کشیدم برای استخدام...شوهرم کار میکنه اما الان چهار ماهه حقوقشونو ندادن حقوق من نبود باید از گشنگی میمردیم خخخ

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
نمیتونم کارمو ول کنم شغلم دولتیه کلی زحمت کشیدم برای استخدام...شوهرم کار میکنه اما الان چهار ماهه حق ...

من خودمم بیرون کار میکنم، اما خونم همش مرتبه. 

2 تا ادم توو ی خونه ک ریخت و پاشی ندارن فداتشم

ی کم همت کن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خودمم خیلی کار میکنم تو خونه اما تنبلم زود نمیشورم روهم تلنبار میشن

حق داره.  کار بیرونو تعطیل کن حامله ای، ب خونت کم کم برس.  چطور واس بیرون وقت میزاری اخه ...

عزیزم این حرفتو قبول ندارم استارتر واسه سرگرمی و خوش گذرونی سر کار نمیره که میخواد درامد بیشتری داشته باشه 

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
من خودمم بیرون کار میکنم، اما خونم همش مرتبه.  2 تا ادم توو ی خونه ک ریخت و پاشی ندارن فداتشم ...

اتفاقا شوهرمم همینو میگه ...میگه مردم زناشون کارمندن اما خونشونم مث دسته گله

عزیزم این حرفتو قبول ندارم استارتر واسه سرگرمی و خوش گذرونی سر کار نمیره که میخواد درامد بیشتری داشت ...

پست بعد از خودتو ببین. من و اسی هم عقیده ایم. شما ناراحت نشو😊

اتفاقا شوهرمم همینو میگه ...میگه مردم زناشون کارمندن اما خونشونم مث دسته گله

پس یکم تلاش کن گلم

انقد مرتب بودن ب خودت میچسبه ک دیگه میشه روش زندگیت

2706