2733
2739
عنوان

تروخدا بیاید😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 51 پست
داشتم خراب شده الان خوابه چیکارکنم دارم سکته میکنم

دست بزن به شکمش ببین داغه چون تو اینجا دما سنج رو زیذ بغل میذارن و به دست و پا توجه نمیکنن

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معمولیه داغ نیس

پس زیاد نگران نباش اما به همسرت بگو بره دما سنج بخره خصوصا این روزا که مریضی زیاده خیلی ضروری تو هر خونه ای

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
نه ندارم.. نه براچی؟ 

همیشه تب سنج دیجیتال باید داشته باشی تو خونه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

بگو تشنج کرد شما میخوای چه کنی؟ مثال هم بیار .یه خانومی اینجا بچش داغ بود نمیدونست تبه یا نه بعد تشنج کرده بود دکترا چون نمیدونستن تب بوده یا قبل تب بوده یا بعد تب بوده شروع کردن قرصهای صرع دادن حالا بچه نوار مغز سالم خلاصه گیر افتاده بودن که بالاخره چی شد .راضیش کن بره بگو پس شما وابسا پیش بچه خودم بگیرم ولی زبون خوش.

2706