2410
2553
عنوان

تروخدا بیاید😓😓😓

363 بازدید | 51 پست

دخترم 10 ماهشه نه مریضه نه بی حاله الان پاشد یه ربع بازی کردی بدنش داغ سرشم داغ گرفت خوابید ینی چشه میخواستم استامینفون بدم شوهرم گف نده چون هوا سرده پتو روش بوده داغه چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
تب سنج بذار داغی لزوما تب نیست .۳۷.۵ بالا تب حساب میشه. همسرت درست گفته همینجپری که نمیشه داد.اگه تب ...

نه ندارم. الان خوابه دست میزارم رو پیشونیش داغه ولی لبمو که میزارم اصن داغ نیس 

حتمااااا دمای بدنش رو بگیر اگه بالاتر از 37 و نیم بود حتمااا استامینوفن بده.... الان دختر من بخاطر تب و تشنج 10 روزه تو بیمارستان بستریه

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
حتمااااا دمای بدنش رو بگیر اگه بالاتر از 37 و نیم بود حتمااا استامینوفن بده.... الان دختر من بخاطر ت ...

الهی بگردم. ندارم ببین دس میزارم پیشونیش داغه ولی لبمو میزارم معمولیه

نه ندارم.. نه براچی؟ 

آخه اين مدت خيليا از ملاقات زائرا سرماخوردگي گرفتن 

دوستام و بچه هاشون 

--بالا سرش باش ببين دماش مياد پايين 

اگر نيومد كمي پاشويه كن 

بعد ببريد دكتر دما رو بگيره خيالت راحت بشه

نهايت استامينوفن يا شياف مينويسه

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2714

شما که نوزاد داری حتما باید تب سنج داشته باشی

همین الان همسرتون بره از داروخانه تهیه کنه

یکی از ملزومات هست واقعا

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

عزیزم اولین کاری که میکنی یه تب سنج بخر 

چون با دست نمیشه فهمید ممکنه دست شما یخ کرده باشه یا بدن بچه تحت شرایط خاصی داغ شده باشه

تب رو جدی بگیر 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
الهی بگردم. ندارم ببین دس میزارم پیشونیش داغه ولی لبمو میزارم معمولیه

فدات عزیزم

تب رو نمیشه بدون دما سنج تشخیص داد به همسرت بگو بره تهیه کنه....الانم دخترت رو ببر دست و روش رو بشور لباسشم کم کن ببین دماش پایین میاد

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
نه ندارم. الان خوابه دست میزارم رو پیشونیش داغه ولی لبمو که میزارم اصن داغ نیس 

عزیز شما که نینی داری تب سنج از واجباته.همین امروز بلکه همین الان همسرت رو بفرست  داروخانه یه خوبش رو بگیر .چون خدایی نکرده تب بالا باشه تشنج میشه .نینی منم داغ میکنه اما تب نمیشه به دکتر گفتم گفت ایرادی نداره وقتی به تب نمیرسه.وقتی دما نمیدونی همه چی حدس میزنی بعد سرخود شروع میکنی.پس پیشنهاد من اینه همین الان برین یه داروخانه یه تب سنج بگیرید تب بود زود تند سریع ببرید دکتر.

آخه اين مدت خيليا از ملاقات زائرا سرماخوردگي گرفتن  دوستام و بچه هاشون  --بالا سرش باش ب ...

الان خوابه شیرشم خوب خورد و خوابید سرحالم بود نمیدونم چیکار کنم 

2706