2737
2734
عنوان

فکر کنم من حسود ترین ادم روی کره ی زمینم😅🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 25 پست
به نظرتون درمانی داره؟

باید خودت کمک خودت کنی،سعی کن حساسیتتو کم کنی چون نامزدت کم کم خسته میشه البته نمیدونم حستو بهش میگی یا نه اگرم نگی ب هر حال خودت خیلی اذیت میشی 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
از همون زن های سریش هستی که باعث تنفر شوهرشون میشن..طبیعی باش ... این رفتارها نتیجه معکوس داره

اتفاقا اون نمیفهمه من اینقد روش حساسم همیشه تو خودم ریختم درضمن خودم از زنای سیریش متنفرم 

اگه میشه یه صلوات بفرستین واسه ابجیم که دامنش سبز بشه🙏🏼❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید خودت کمک خودت کنی،سعی کن حساسیتتو کم کنی چون نامزدت کم کم خسته میشه البته نمیدونم حستو بهش میگی ...

دقیقا خیلی اذیت میشم خیلیییی

2728
قضيه اگه بِه همين شدته كه تعريف كردي حتما جدي بگيرش!! شما احتمالًا وسواس فكري داري بِه مرور همسرت ...

نامزدم خبر نداره چقد روش حساسم خودم خیلی وسواسم 

دقیقا خیلی اذیت میشم خیلیییی

ی مدت تا میای حساس شی ب خودت بگو بیخیال و ذهنتو مشغول کن کم کم خوب میشی 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

وای منم مثل تو هستم 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
اتفاقا اون نمیفهمه من اینقد روش حساسم همیشه تو خودم ریختم درضمن خودم از زنای سیریش متنفرم 

پس اینجوری اذیت میشی..روح و روانت داغون میشه..به مرور عصبی و زود رنج میشی‌‌‌..بعدش دنبال بهانه برای دعوا میگردی چون بازخورد رفتار شوهرت و حسادت شما میشه خودخوری و ناراحتی درونی که مسببش رو شوهرت میدونی و به خودت ناخوداگاه حق میدی تلافی کنی....پس بهتره روی خودت کار کنی اول از اشیا شروع کن مثل لب تاپ بگو خب اون حسی نداره به لبتاپ فقط ابزاره کار و زندگیه...بعد مثلا خواهر و خودهرزادش...بگو محرمشن...اصلا برای خودت روابط انسانها رو تعریف کن و نیازهاشون به این روابط..مثلا رابطه خود شما و حستون و نگاهتون و دوست داشتنتون نسبت به برادر...دایی..پدر و شوهر یکیه؟... نوع دوست داشتنا..نوع محبت کردن و حتی نگاه فرق میکنه

اگه به اون به عنوان انسان نگاه کنی همه حقوق رو براش قائل میشی اکه به شوهرت نگاه ابزاری داشته باشی مثل مسواکت اون وقت آینده خودت و اونو خراب میکنی

2738

درست میشی کم کم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘