2733
2734
عنوان

الان تو اون تاپیکه بودم که گفت چی خریدین اینماه

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 30 پست

البته جاداره که دروغگویی بعضی خانوما رو هم درنظر بگیری

چندماه پیش یه خانومه میگفت من ماهی پنج میلیون خرج خودم میکنم و دکتر پوست و کاشت ناخن و فلااان

بعد تاپیکای قدیمیش درباره کتک زدنا وخرجی ندادنای شوهرش بود

کاربریشم حذف کرد😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اول خالامو لیزر کردم بعد کک و مکام ...الانم باید صورتمو لیزر کنم  من پوستم داغونه  مجبور ...

کک ومک دونه ای چند برنگشتن منم دارم کلا ازبحث اصلی خارج شدیم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
اول خالامو لیزر کردم بعد کک و مکام ...الانم باید صورتمو لیزر کنم  من پوستم داغونه  مجبور ...

زایمان کردی؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

چقد آدمها متفاوتن من این چیزا برام مهم نیس فقط در حدنیاز اگه نداشته باشم..اصن یجوریم  بخام الکی و خارج از نیاز خرج کنم عذاب وجدان میگیرم چه حالا خونه شوهر چه وقتی ک مجرد بودم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738

ماشالله بعضی خانوما از مرداپول دارترن پس اندازشون اندازه پول خون ماست...

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

من بااین ک نینی سایت بعضیا بلوف میزنن کاری ندارم...

ولی فامیلامونو ک میبینم کلی دلم میگیره  آخه واقعا راحتتر خرید میکنن . خوشبحالشون ...

کاش شوهر منم شغلش خوب شه و راه بیفته

ااا اره مال نود و هفته کههه😂

زایمان طبیعی کردی اخر؟خیلی میترسیدی تو تاپیکت اخه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706