2733
2739
عنوان

4ساله اواره ایم باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3307 بازدید | 146 پست
ولی مدل مامان منم نشو 

وقتی گفتی جدا زندگی میکنه یک آن گفتم البته نه این مدلی🤭

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاانقدخوشحال بودفقط توخونمون چیزی نبودنشورمش تاحموم دسشویی روازخوشحالی رنگ کردم بخداپنج روزکارمی ...

تو رو خدا خلاصش کن خوابم میاد به زور بیدارم میخوام بفهمم چی میشه

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

پنجمین روزرسیدن بوشهرمامانم ک مدام بهشون زنگ میزدببینه کجان ولی بابام راضی نبودفقط ب زورمامانم قبول کردبالاخراومدن مامانم گفت ادرس رستوران ودادم بیان اینجاساعت دوازده ونیم شب بودرسیدن هیچکس نبودتورستوران فقط دوستمون اینابودن ک شوهرش فست فودکارمونه باکمک اشپزبراشون غذااوردن 

2728
خیلی کندی اسی گشنمه دلم کته ماست میخواد تو این سرما🤐😄

سررررررما؟؟؟؟؟خوش به حالتون من دلم یه چیز خنک میخواد زیر این کولر لعنتی بخورم ☹ ای مرده شوره هرچی گرما رو ببرن دیگه حالم از گرمای جنوب به هم میخوره دلم شهر بهشتی خودمونو میخواد😭

2738

تااون روزباپدرشوهرم روب رونشده بودم وایی خیلی حس عجیبی بودحتی پدرشوهرمم منوازنزدیک‌ندیده بودفقط عکسمودیده بودبالاخره شام خوردیم باباش بابابام همومیشناختن خیلی گرمه صحبت بودن گفتن شبومیریم خونه دوستمون ک ترکه تبریزه اونم اینجانظامیه ولی مامان بابام نزاشتن گفتن بریم خونه مااومدن خونمون تاساعت چهارصبح فقط ازپایگاه وازفلانی ازاین اون حرف زدن الا خواستگاری

ما رنجانیم سرررده چند روزه بارونه یکریز بخاریا همه روشن😁

وااای من زنجان اومدم نهههه سرماشو اصلا دوست نداشتم استخوان سوزه در اون حدم سرما آزار دهنده ست 🥶🥶🥶