2733
2734

من باردارم و اصلا بهداشت نرفتم نمبدونم هم دوربرمون هست یا نه ولی دوست ندارم بچم رو ببرم بهداشت ...برای چکاپ و واکسن باید ببرم دکتر کودک ؟ و هم اینکه دکتر برای خودمم واکسن کزاز نوشته کجا باید برم بزنم؟

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون دکتر بری میزنن 

من اصلا بچمو بهداشت نبردم همه رو دادم دکتر خودش زد 

ولی واس بچه خاهرم یبار تو حاملگیم رفته بودم باهاش انقدر بد برخورد و بی در و پیکر بود حالم بد شد ازشون 

صد در صد هم خیلی بهتره واکسن بچه رو دکتر بزنه تا یه مشت پرستار داغون عقده ای 

من همون یبار ازشون بد رفتاری دیدم هنوز حرص دارم

2731

باید بری بهداشت و کارت واکسنش را تا آخر دبیرستان برای پرونده ازت میخواند 

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

استارتر شرمنده گلم سوال درباره واکسن شد گفتم منم سوالمو بپرسم واکسن یه ماهمگی دخترمو که روی بازوش زده بودن امروز سر باز کردو چرکش خارج شد ولی دستش سوراخ شده برای نی نی های شما هم اینطوری بود الان سه ماهشه

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
2738
آره طبیعیه نگران نباش

ممنون گلم وقتی سوراخ دستشو دیدم ترسیدم اخه زخمش قشنگ سر باز کرده خواستم ببرمش دکتر خوب شد گفتی خواهری جونم 

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
باید بری بهداشت دیگه . دکترم بری بهت میگه برو بهداشت

اخه من از چند نفر پرسیدم میگن چون تو بارداری بهداشت نزفتی بعدا برای واکسن بچه اذیتت میکنن  

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
اره عزیزم طبیعیه فقط خودت اصلا دست نزن بهش به مرور خوب میشه

ممنون گل قشنگم که جوابمو دادی یه دنیا تشکر

فدات واسه پسر منم همین خوب میشه اهمیت نده 

خدا گل پسرتو براا نگه داره انشاالله سرباز امام زمان باشه گلم

2706