2737
2739
عنوان

پنیر پیتزا و گوشت اگه بیرون بمونه میبنده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلی میست پیک‌نیک میبرم اما تعداد زیاد میخوام درست کنم و وقتش نیس که بتونم راحت گرم کنم به نظرتون ...

نفری پنج تا قابل قبوله و سیر کنندست ، میتونی کنارش یه غذای دیگ مثل الویه هم بذاری اما به صورت قیفی یا فینگر فودی که مثلا تعداد پیراشکی کمتری درست کنی 

به هر نفر سه تا پیراشکی سه تا فینگر الویه یا تارت پیتزا به هرحال زیاد سخت نگیر بذار بهت خوش بگذره ، برای یه همچین شرایطی من الویه با مخلفات زیاد رو انتخاب میکنم 

2731
نفری پنج تا قابل قبوله و سیر کنندست ، میتونی کنارش یه غذای دیگ مثل الویه هم بذاری اما به صورت قیفی ی ...

اتفاقا میخوام الویه و سالاد میوه و ژله و‌این چیزا هم درست کنم

الان یه تاپیک زدم برای اینکه چقدر دستم بیاد مواد

مرسی گل من از راهنمایی بسیار خوبت 🥰❤️

نمیتونی الان که گاز پیک نیک میبری پنیرشو ببری اونجا بریزی آب بشه؟

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
اتفاقا میخوام الویه و سالاد میوه و ژله و‌این چیزا هم درست کنم الان یه تاپیک زدم برای اینکه چقدر دست ...

پس زیاد روی مقدار غذا مانور نده خیلیاش اصلا خورده نمیشه با این اوصاف جای جامبو با همون مواد بیست و هشت تا پیراشکی درست کن 

نمیتونی الان که گاز پیک نیک میبری پنیرشو ببری اونجا بریزی آب بشه؟

اونجا زیاد وقت ندارم چپن غذاهای دیگه هم‌دارم میبرم و کارای دیگه هم دارم نمیتونم به پیکنیک و اینا برسم زیاد

2738
پس زیاد روی مقدار غذا مانور نده خیلیاش اصلا خورده نمیشه با این اوصاف جای جامبو با همون مواد بیست و ه ...

اره احتمالا زیاد هم‌میاد چون سر جمع ۳ ساعت اونجا هستیم

کیک و اینجور چیزا هم دارم میبرم

تولد اخه

پس همین تعداد ۲۸ تا واسه ۱۴ نفر کافیه

اونجا زیاد وقت ندارم چپن غذاهای دیگه هم‌دارم میبرم و کارای دیگه هم دارم نمیتونم به پیکنیک و اینا برس ...

باشه عزیزم خوش بگذره

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی