2733
2734
نمیدونم واقن اصلا باورم نمیشه ب دید بد نگا کنم  چ خواهر بدی خدا ازش نگذره مردم از غریبه میخورن ...

دقیقا میخوام همینکارو‌کنم

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
چیزی ک‌میدونم نیس دوسم داشته باشه ک چیزی باشه جراتشو‌ نداره چون میدونه به خاک سیاه میشونمش  ...

اونم از روی کنجکاوی هس

نبذ اونجا زیاد شوهرت رو

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای منم    

قورمه سبزی با ماست خوردم فک کنم معدم قاطی کرده ،بنظرت چکار کنم خوابم ببره صب کلاس دارم؟

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2731
دقیقا میخوام همینکارو‌کنم

با اینکار حداقل خودت آرامش داری دیگه 

بقیه هم اهمیت نده چی میگن یا کی ناراحت میشه

مگه الان ک تو از ناراحتی خوابت نبرده کی اومد بگه چته

اهمیت ب ه هیچکس نده

فقط خودت برای خودت باید مهم باشی

عزیزم خب پس بخاب  رانندگی خیلی لذت داره و آسونه  من همون بهتر اول قبول شدم ایشالا تو هم ...

ممنونم لطف داری،دلم میخاد بخوابم ولی حالت تهوع دارم نمیتونم بخوابم 😭😭😭😭

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
2738
دنیز عزیزم مشکل از خواهرته شوهرت هنوز بچست اون که بهت گفته خواهران وقیحه که به خواهر خودش رحم نمیک ...

باشه عزیژم ممنون

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
قورمه سبزی با ماست خوردم فک کنم معدم قاطی کرده ،بنظرت چکار کنم خوابم ببره صب کلاس دارم؟

نمیدونم والا منم تاپیک زدم یکی بیاد بگه چیکار کنم خوابم ببره سرمو نمیتونم بذارم زمین اصلا

چند نفر جواب دادن آبلیمو بخور

لطفا نی نی منو یه صلوات مهمون کنید مهربونا  
ممنونم لطف داری،دلم میخاد بخوابم ولی حالت تهوع دارم نمیتونم بخوابم 😭😭😭😭

برای استرس هم هست

یه لیوان آب خنک بخور شاید بهتر شدی

مسموم نشدی احیانا؟ 

نمیدونم ،عصری یه های بای خوردم 5ماه از تولیدش گذشته بود ولی تا 99انقضا داشت ،شبم قورمه سبزی با ماست خوردم ینی بخاطر ایناس؟

2706