2733
2734
لعنتی ماهر شب میرفتیم از وقتی امدیم این تهران کوفتی دیگه شب گردی نداریم گوشت بشه ب تنتون بجای منم ب ...

فدات...عزیزم...انشالله بیای شبگردی هم بکنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه وقتی خواهرت بد لباس میپوشه هرمردی باشه نگا میکنه دیگه😐 دلیل نمیشه ک ازش خوشش بیاد  درضمن ...

اگه خوشش نمیاد چرا بعضی وقتا هی میپرسه مثلا نشر خواهرت راجب فلان چیز که خریذم چی بود یا خواهرتم مث توعه؟فلان اخلاقو داره احساس میکنم خیلی جلبه😏

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
2740
اگه خوشش نمیاد چرا بعضی وقتا هی میپرسه مثلا نشر خواهرت راجب فلان چیز که خریذم چی بود یا خواهرتم مث ت ...

داره جذب میشه سمتش 

رفت و آمدتو قطع کن

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
نمیتونی رفت و آمدتو قطع کنی عزیزم؟ 

نه خونه مامانمه چجوری دلم بیاد با مامانم قطع ارتباط کنم 😞هرجا مامانم باشه اونم هس دیگه من نرم اونا میان😞

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
2706