2733
2739
خب این بچه تو یه خونه ای بزرگ شده که شرایط خاصی داشته

شرایط خاص که هست ولی باید دید از اون ادم چی ساخته. ماشالا تو ایران چیزی که زیاده مشکلات خونوادگی طلاق و خیانت و ازدواج مجدد هست بچه هاشون چیکار کنن پس🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر با شوهرخودش می مونه

خوب پس بخاطر اینکه طرف تو زندگی بد اورده و مادرش فلج شده باباش زن گرفته که نباید فرصتای ازدواجشو از دست بده.بنظرم اگه شرایط اخلاقی و رفتاری کاری و مالیش خوبه ردش نکن

2731
بستگی داره باید بیشتر اطلاعات بدین اما طبق این اطلاعاتی که دادین نظر من اینه اگر خدایی نکرده مریض شم ...

من احساس میکنم این پسر و زنش با وجود زن دوم پدرشوهر تو این خونواده جایگاه خوبی نخواهند داشت

2740
چه ربطی داشت. میگم نامادری تو اون خونه برشش بیشتره مسلما

عزیزم اولا منظورم ممکن تو به خانواده معمولی ازدواج کنی ولی مطمینا مادر واقعی هم بین بچه هاش فرق می ذاره

دوما اگر نگران اینید از رابطه فعلی بین پسری که می گید با مادر خوندش می تونید بپرسید نتیجه بگیرید

من بودم ازدواج نمیکردم چون این آدم حتما عقده هایی داره و اینکه پسر سر باباش میره 

من خودم شخصه وقتی ازدواج کردم فهمیدم چقدر خانواده روی شخصیت طرف مهمه الان شوهر من کپ پدر مادرش شده در صورتی قبلا نبود یا اینجور نشون میداد ببین رفتارش با خانوادش چطوریه به اونا احترام میذاره پس فردا به شمام میذاره و خیلی چیزای دیگه خانواده خیلی مهمه