2733
2734

خانما خیلی نگرانم..فشار ادرارم کم شده..تکرر ادرار دارم..مثلا میرم دسشویی یکم بعد بازم یکم ادرار دارم..

میترسم به کلیه ام اسیب بزنه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان کل وزن اون بچه رو مثانه است مثانه طفلی فشرده شده نمیتونه خوب کار کنه تا چند وقت کدتاه بعد زایمان مثل قبل میشی

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728
2740
ان شاالله سرت بیاد بفهمیی چجوری..حساببی میخندی خودتم

عزیزم ازایشون ناراحت نشو.توی ماه های اخربارداری تکرر ادرار داری اما وقتی میری دستشویی خیلی کمه وطبیعیه

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
عزیزم ازایشون ناراحت نشو.توی ماه های اخربارداری تکرر ادرار داری اما وقتی میری دستشویی خیلی کمه وطبیع ...

ادم وقتی اعصابش خورده یکی هم بیاد مسخرش کنه بدش میاد خب..نمیدونه نظر نده مجبور نیس که

ادم وقتی اعصابش خورده یکی هم بیاد مسخرش کنه بدش میاد خب..نمیدونه نظر نده مجبور نیس که

حرص نخورگلم واسه نی نی خوب نیست.

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
عزیزم ازایشون ناراحت نشو.توی ماه های اخربارداری تکرر ادرار داری اما وقتی میری دستشویی خیلی کمه وطبیع ...

عزیزم..من میترسم اینجوری که مثانم خوب خالی نمیشه یه وقت ضرری برای کلیه هام نداشته باشه،؟

2706