2733
2739
عنوان

کتک خوردن از پدر

7988 بازدید | 42 پست

سلام

توروخدااااا به دادم برسید افسرده شدم 😫😫

من ۱۷ سالمه پدرم هنوز منو کتک میزنه ، کافیه از کارش ایراد بگیرم یا با نظرش که دوست ندارم مخالفت کنم اونوقت یا بلند میشه سیلی میزنه یا تهدید میکنه به حسابت میرسم تا رو حرفم حرف نزنی

نمیدونم چرا اینطوری شده ولی با مادرم این رفتارو نداره ، ادم بدی هم نیست اهل خانواده هم هست اما این اخلاقش روز به روز داره بدتر میشه

شما بگید چیکار کنم خب منم دخترم دل دارم شخصیت دارم اون حق نداره تو این سن و با این هیکل دست رو من بلند کنه شخصیتمو خورد کنه ؟!

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش بحث نکن. یمدت آروم باش. دخالت نکن تو کارش. بذار اونم آروم شه

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2731
مادرت چیزی نمیگه؟؟

عملا نه

همش میگه پدرته دوستت داره باید حرفشو گوش بدی

میگم بابا خب چون پدرمه دلیل نمیشه هرچی گفت تایید کنم و طبق خواستش عمل کنم آخه این کجاش بی ادبیه !!

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .
2738

باز من از ننم کتک میخوردم بدم میاد ازش 

حرصاشو رو من خالی میکرد 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

محلم که نذارم میگه گستاخ شدی   

متاسفم...پدر خودرای و مستبد و عصبانی...مدر منم همین بود...الان هم چندان فرقی نکرده الان ۳۷ سالمه و باردار مثلا چند روز از یه شهر دیگه اومدم خونه شون مهمونی...با مادرم دعوا میکرد شدید‌‌‌...جواب تلفن رو میخواستم بدم باصدای بلند کفتم بسه دیگه ساکت میخوام جواب بدم...راحت بهم گفت خفه شو!یعنی اگه روش میشد میومد میزد تو دهنم...منم گفتم نمیشم یه عمره هر چی دلت خواست گفتی بسه دیگه...از اون روز باهام حرف نمیزنه.منم کم محلش کردم...همه مون رو فراری داده حتی مادرم به بهانه یکی از برادرای محردم که یه شهر دیگه س ماه به ناه میره پیش اون و برنمیگرده من و یکی دیگه مون هم یه شهر دیگه ایم...آدم بشو نیستن

بین ی نامه بنویس برا بابات بهش بگو شخصیتتو خرذ نکنه شاید بفهمه کارش اشتباه مامانت باید باهاش حرف بزن ...

میدونی مشکل کجاست

اون هنوز نفهمیده که من بزرگ شدم فکر میکنه چون پدره هنوز حق داره منو بزنه

بهشم که اعتراض کنی میگه من پدرم و برای تربیتت لازمه تنبیه ات کنم 

2706