2737
2739

بیقرار و حسرت زده ام ارزو دارم یک شب بارانی و سرد باز هم تنهای تنهای تنها در حالیکه تمیزترین لباسهایم  را پوشیده ام و موهایم بخاطر غسل زیارتت هنوز خیس است و سردم شده و چادر مشکیم که عاشقش هستم و فقط یک کارت مترو در جیب دارم و هیچ چیز دیگر نمیخواهم و ندارم زیر باران در حرمت راه بروم خسته بشوم زیارت بخوانم نماز بخوانم مردم را تماشا کنم و هیچ ارزویی نکنم چرا که همان حال اخر رویاها و تمناهاست  و اخر ارامش و برین ترین بهشتهاست

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  

سلااااام دوستان،،واتس آپ گروه ختم صلوات و قرآن داریمم،،،تقریبا روزی دو صفحه میشه،،،با بچه های نی نی سااااایت هستیم،،،کسی دوست داشت شمارمو بدم بهش پ بده ببرمش داااااخل،،،اولین ختممون فردا تموم میشه و جدید میزاریم ب نیت اعضای گروه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

💖😞🕊

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
من 1 ماه میشه اومدم 😍😍دستام رسیده حرم دلم تنگ که میشه میکشم صورتم روزی همه 

وای خدا . دوسال مشهد بودم عین ماهی که از اب بیرون افتاده شدم کاش برم و همونجا بمیرم

2740

وای خدا تا تاپیکت رو دیدم آهم بلند شد...منم چندساله ارزوی زیارت امام رضا به دلم مونده😢

گاهی به خودم شک میکنم که شاید من خوب نیستم که طلبیده نمیشم😭😭😭😭

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

کاش منم بتونم برم تا حالا نرفتم دلم خیلی گرفته اقا داری میبینی چقدر دلشکستم تو خودت وساطت کن پیش خدا اقا قربونت برم به ارزوم بریم ونو برشگردون اقا خستم خسته خواهش میکنم ازت خواهش میکنم امشب بخوابم فردا ببینم همه چی خواب بوده من به ارزوم رسیدم خواهش میکنم 😭😭😭😭😭

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
وای خدا تا تاپیکت رو دیدم آهم بلند شد...منم چندساله ارزوی زیارت امام رضا به دلم مونده😢 گاهی به خود ...

از ته قلبم دعا میکنم بزودی بری

از ته قلبم دعا میکنم بزودی بری

ایشالا...ایشالا خدا حداقل از زبون تو بشنوه😢😢😢

قسمت شما هم بشه ان شا الله

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
کاش منم بتونم برم تا حالا نرفتم دلم خیلی گرفته اقا داری میبینی چقدر دلشکستم تو خودت وساطت کن پیش خدا ...

ان شالله بزودی قسمتت بشه نه یکبار سالی چنننند بار

2706