2733
2739
عنوان

به نظرتون اون دختر هنوز توی زندگیشه؟

1159 بازدید | 177 پست

با دوست پسرم کات بودیم اشتی کردیم 

قبلا یکی از فالوئرای اینستاش یه دختری بود که هروقت کامنت میذاشت دوست پسرم جواب کامنتشو میداد مثلا جواب کامنت منو نمیداد 

فکر کنید ۱۰۰۰ تا کامنت داره فقط جواب اونو میداد و جواب پسرا رو  

بهش گفتم چرا گفت این فامیله و متاهله و ... منم یه نگاه ب عکسه دختره کردم اصلا خوشگل نبود فک‌نمیکردم چیزی بینشون باشه اخه دوست پسرم از ظاهر اکثر دخترا ایراد میگرفت مثلا میگفتم فلانی  خوشگله میگفت چیه این زشته و فلانه و... 

خلاصه این‌جریان گذشت 

الان دو سه هفتس که اشتی کردیم  و هرروز عصر تا شب طرفای ۱۰ ۱۱ باهم بیرونیم یعنی هر روزاااا بعدشم میره خونه و میخوابه زیادم انلاین‌نمیشه حتی بامنم چت نمیکنه میگه از چت خوشم نمیاد 

یعنی میره سر کار میاد و باشگاه بعدشم پیش همیم 

هرشبی که باهم بودیم یه نفر بهش زنگ میزد شمارش با اسم پسر سیو بود مثلا ۴ یا ۵ بار یا حتی بیشتر  زنگ میزد  و پیامم میداد با واتس که زنگ میزد عکس دخترونه می افتاد و عکسای هنری دخترونه ....

بهش میگفتم این کیه میگفت رفیقمه میگفتم چرا عکس پروفایل دخترونه میزاره ؟ میگفت دیونست ...

دقیقا هرشب همین‌بود تو این دوسه هفته مرتب زنگ میزد 

میگفتم خب جوابشو بده میگفت حوصلشو ندارم 

همش داشتم فک میکردم که نکنه دختره که انقدر پیگیره کاش یه جوری میشد شمارشو گیر بیارم  ! 😐

خلاصه دیشب نشسته بودیم گوشیشو داد گفت ازم فیلم بگیر منم داشتم میگرفتم پشتش ب من بود یهو همون شماره زنگ زد

اما سایلنت بود صداش برا دوست پسرم‌نمیرفت منم شمارمشو حفظ کردم بعد گفتم بیا فلانی داره بهت زنگ میزنه 

شمارشو زدم تو گوشی خودم و سیو کردم رفتم واتس اپ  یهو دیدم صاحب شماره عکس پروفایلشو همون لحظه عوض کرد ! و عکس واقعی خودشو گذاشت ! دیدم اع !!!!! این که همون دخترست که اینستا برای دوست پسرم کامنت میذاشت !!!!!!گفتم چیکار کنم چطوری به روش بیارم ! 

الان بقیشو میگم 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

خلاصه یه جوری سر صحبتو باز کردم اول میگفت نه پسره  بعد بهش گفتم عکسشو دیدم این دختره دوست دوستمه  شمارشو دارم و از این حرفا اول میگفت این فامیلمونه طلاق گرفته و دید زیر بار  نمیرم و بحث بالا گرفت و خلاصش کنم  گفت این دوست دختر قبلیه من بوده دختر خالمه  میخواستیم ازدواج کنیم سر جریاناتی بهم خورد الان بعد یه مدت  برگشته میگه میخوام باهات باشم و دلم برات تنگ شده ولی من دیگه‌نمیخوامش اما چون باهاش رابطه ج... کامل داشتم و ازمم اسکرین شات و مدرک داره نمیتونم باهاش محکم برخورد کنم دارم به درستی و با بی محلی کم کم برخورد میکنم که خودش خسته شه بره ! اگه یه دفعه ولش کنم میره به مادرش میگه خون و خونریزی و دعوا و دلخوری به وجود میاد  ... توهم نری چیزی بهش بگی چون برام بد میشه و از این حرفا .....

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش گفتم چرا از اول نگفتی ؟ گفت نمیشد بگم 😐 میگه تو کار به این جریانات نداشته باش من فقط تورو دوست دارم و فقط تو توی زندگیمی بقیه رو من کار ندارم اینم خودش هی زنگ میزنه از هر۵۰ باری که زنگ میزنه من یه بارشو جواب میدم! 

از طرفی ماهم‌باهم یه مدت طولانی کات بودیم دو سه هفتس اشتی کردیم 

شبا بیرون میری خانوادت مشکلی ندارن ؟!؟😕

عزیزم بیا درمورد چیزی که نوشتم صحبت کنیم لطفا🌷

2738
شوهرت ک نیست.  باهاش کات کن .  اینجور مردا به درد زندگی نمیخورن

میخوام واقعیتو بدونم الان 

بنظرت همچین پسری ارزش وقت گذاشتن داره؟ 

به هرحال من یه مدتی براش وقت گذاشتم  واسه همین میخوام بدونم و بهم ثابت شه 

چجوری هر شب با همین ما نامزدیم بزور یه ساعت همو میبینیم :/

خانواده ها باهم فرق دارن 

2706