2733
2734
خیلی طبیعیه قدمون دخترا حداقل ۱۵۰ کوتاه نیستن زیر ۱۵۰ کوتاه است

۱۵۰ کوتاه نیست عزیزم😟

به اون چیزی که هستید راضی باشید و خودتون رو دوست داشته باشید 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خیلی ناراحتم میخوام نامزدی رو بهم بزنم فکر میکنم خیلی زشت میشیم با این قد شبیه کوتوله ها میشیم؟

ازاول ک نامزد میکردین چرا این چیزا رو درنظر نگرفتی؟اما اگه این موضوع واست مهمه همین الان بهم بزنی بهتراز چن سال بعدِ هرچند ک قد وقیافه ب نسبت شخصیت وانسانیت ملاک زیاد باارزشی نیس اما نمیشه این چیزا رو درنظر نگرفت شاید همیشه ازین موضوع بخای رنج بکشی و اذیت کنی

بعدشم شما قدتون کوتاه نیس...معمولی هستین

اینکه از کنارهم وایستادن خجالت بکشی ملاک خوبی نیس واسه بهم خوردن نامزدی

بشین قشنگ فکر کن ببین اگه ملاکای مثبت واسه ایندت زیاد داره باهاش بمون وگرنه اگه چیز خاصی ک بخاد کوتاهی قدشو پوشش بده نداره بیخیالش شو شوهر کم نیس

مثلا پسرقد کوتاهی ک پولدار باشه یا کارمندباشه یا ی ویژگی مثبت اینجوری داشته باشه ارزششو داره

2731
بخدا خیلی ناراحتم میخوام نامزدی رو بهم بزنم فکر میکنم خیلی زشت میشیم با این قد شبیه کوتوله ها میشیم؟

نوشتی عشقم آقامه 

بعد به خاطر قد عشقتو میخای نابود کنی ؟؟؟؟اینا عشق نیستاا ببخشید 

چرا همه ميگن مهم نيست؟والا همه يه جورى نگاه ميكنن به زوجايي ك خانوم بلندتره

بعدا بيشتر الان اذيت ميشي پس يا ديگه هرگز ب اين موضوع فكر نكن يا يه فكر اساسى كن..

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....
2738
واسه من؟ من کوردم ایشون حق ندارن به هیچ قومیتی بی احترامی کنن

عزیزم گفتم شما برای این خانم گزارش بزنید منم کوردم  گزارش زدم ولی با یکبار نی نی یار ترتیب اثر نمیده

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مگه ۱۶۰ قدکوتاهه 😑 به نظرم برای زن مناسبه اما برای مرد کوتاهه ولی یه چیزی بگم به اختلاف قد توجه ن ...

کفش تخت میپوشین کنارش؟

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

من خودم قدم ۱۵۳ هست و شوهرم نزدیک ۱۹۰. پدر و مادرم قد کوتاه هستن و همیشه بابام مسخرم میکرد و میگفت نیم وجبی و بی قواره. منم دلم میخواست با یه قد بلند ازدواج کنم عقده داشتم که سرنوشتم اینجوری شد البته من فوق لیسانسم و شوهرم تحصیلاتش خیلی پایین تره . مادرشوهرم هم قدبلنده و از اونجایی که زبان نیشدار داره هر از چند گاهی در مورد قدم متلک میگه بعد از ازدواج تو زندگی مشترک متوجه شدم که قد و قیافه اصلا مهم نیست و هوش و درایت و زرنگی و باعرضه بودن مرد خیلی مهمتره که شوهرم اصلا هیچکدوم نداره و من همیشه بابت این موضوع ناراحتم اما بالاخره باید در ابتدا با ظاهر طرف کنار بیای ولی بعدا دیگه اصلا به چشمت هم نمیاد و وقتی وارد زندگی بشی مسائل دیگه مثل خانواده طرف و شخصیت و کار و پول و زرنگی مرد خیلی خیلی مهمتره. البته وقتی بیرون میریم شوهرم خیلی هم قدمم نمیشه و تازگیا بعد از بچه دار شدن که چاقتر شدم و البته قدیمتر قدم تو سرم میزنه که باعث و بانیش بیشتر حرفای مادرشه که جلو روش میگه منم چون خیلی هوش و استعدادم از اون بیشتره میدونم میخواد خردم کنه در هر صورت تناسب ظاهری هم مهمه ولی من همیشه دوست داشتم که بچه ام قدبلند بشه که مثل من ناراحت نباشه با اینکه موفق هستم ولی همیشه حس سرخوردگی دارم البته با اصلاح تغذیه برای کودک اینم حل میشه مثلا من خواهرم قدش بلندتره