2733
2739

خواهر شوهرم موقع ازدواجش مادرش رضایت نمیداد تنها مشکلش قد داماد بود که یه ذره از عروس کوتاهتر بود خیلی با اکراه رضایت داد 

الان بیا و ببین چه مرد خوبیه از همه لحاظ

کلا بنظرم اینطور چیزای ظاهری خیلی دخیل نیستن تو خوشبختی ادم چون بعد یه مدت عادی میشن اخلاقیاته که هر روز شما باهاش دست و پنچه نرم میکنی

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متشکرم گلم واقعا جدی میگید مسخره نیستیم؟

عزیزم این مشکل منم بود قدم 167 بود وقد همسرم 168 و خ مردد بودم ولی الان ازبودن باهاش خ خوشحالم و خوشحالم خواستگار دومتریمو قبول نکردم مهم اخلاقه البته اگه میبینی واقعا با قد اذیت میشی بیشترفک کن راجع بهش

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
دیر تر میر میشن رو بخاطر این گفتن که وقتی کمرشون خمیده بشه مشخص نمیشه ولی قد بلندا خیلی تابلو کمرشون ...

آره درست میگی عزیزم   

یه شبایی توزندگیم اومدن که فکرمیکردم این آدمِ مچاله شده ی روی تخت تاصبح دووم نمیاره💔....اما...صبح شد💫خدایاشکرت😍
2728
158 اصلا کوتاه نیست ریزه شاید اما اصلا کوتاه نیست من 158 هستم تقریبا بیشتر دخترهای دور و برم از من ک ...

آره طرف مام همیجوراکثردخترهامتوسطن      

یه شبایی توزندگیم اومدن که فکرمیکردم این آدمِ مچاله شده ی روی تخت تاصبح دووم نمیاره💔....اما...صبح شد💫خدایاشکرت😍

عزیزم به نظرم با شرایطی که شما داری ازدواج میکنی حتما حتما نیاز به مشاوره دارید کسی که با این شرایط ازدواج میکنه فکر همه جاش رو کرده و هیچی اذیتش نمیکنه شما نامزدت 17 سال بزرگتره بعد هنوز داری به قدش فکر میکنی به نظرم هرچی بگذره چیزای بیشتری به چشمت میاد خواهرانه میگم برید مشاوره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
منم قدم ۱۵۷ یعنی بدم    

خانومی یا اقا

اگه اقا هستی با خانوم هم قد قواره خودتون ازدواج کنید بد نیستیج

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1
2738

اگه مشکل با قد نامزدت نداری خودت در عالم دخترا کوتاه نیستی، زن پسرخاله من 155 پسرخالم خودش خیلی بلند ولی همیشه میگه عاشق همین کوچولییش شدم گرفتمش :/ اینچیزا سلیقه ایه اگه دوسش داری برا چی واسه قد ولش کنی

استارتر عزیزم حتماااا به مشاور مراجعه کن هم چون یه سری مسائل هنوز برات حل نشده هم اینکه احساس میکنم یه کوچولو وسواس فکری داری گلم.. .. برا مسائل مهمی مثل ازدواج و اینا تاپیک زدن زیاد کار درستی نیست.... 

امیدوارم از حرفم ناراحت نشی ولی صلاحتو میخوام