2733
2739

بزرگترین مشکا زندگی مااینه ک شوهرم سرهرچی ک میلی بهش نداشته باشه تلخ میشه و یهو یه جمله میندازه اون وسط...منم سریع یه چی میگم ک بعدشم اون باتلخی بیشتر میگه و...دعوا میشه

ب من میگه تو سکوت کن تا منجر ب دعوا نشه ولی ینی چی؟ بیخیال بگذرم؟ پس اون چیکار میکنه؟ هیچی ...

فقط وقتی همه چی اوکی باشه مثل پروانه دورم میچرخه ولی خدانکنه یه سوتی بدم یه چی بگم ک بدباشه اونوقت یه چی میگه منم بهم میریزم

من دارم له میشم باید چیکارکنم اخه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلااااام دوستان،،واتس آپ گروه ختم صلوات و قرآن داریمم،،،تقریبا روزی دو صفحه میشه،،،با بچه های نی نی سااااایت هستیم،،،کسی دوست داشت شمارمو بدم بهش پ بده ببرمش داااااخل،،،اولین ختممون فردا تموم میشه و جدید میزاریم ب نیت اعضای گروه

2738

زیاد گیر نده

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

منم همین مشکل و دارم 

حس میکنم قبلا عاشق بوده و‌تمام احساسش و‌ اونجا خرج کرده چون هیچ تلاشی برا داشتن من نکرده هیچوقت کوتاه نیومده نمیدونم واقعا چرا 

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر

یه مدت روش سکوت رو امتحان کن.با چشمات ناراحتیتو نشون بده..ببین این روش چطوره..تا حالا جواب دادنو امتحان کردی نتیجش هم دعوا بوده.حالا روشتو عوض کن..همون موقع سکوت کن.فرداش ک آروم شد بگو ناراحت شدم اما با آرامش..ببین چطوری برخورد میکنه.بگو من ب خواسته تو اون لحظه سکوت کردم .

2706