2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمال داره همسرم فردا بیکار بشه استرس دارم خابم نمیبره

بسپار به خدا و بهش اعتماد کن مطمئن باش اگر عمیقا بهش اعتماد کنی چیزی نمیشه، آروم بخواب

لطفا برای حال خوبم آرامشم و حاجتم یه صلوات بفرستید⁦♥️⁩
2738

سلام ، یه سایت بهت میدم اگه زرنگ باشی نیازی ب کار کردن نداری و تا ابد دعام میکنی. برای شروع هم هیچ پولی نیاز نداره پس ب امتحانش می ارزه ،موقع ورود خود سایت بهت ۱۰۰ هزارتومن میده تا باهاش خرید و فروش کنی،

من خودم اخرین محصول و خریدم که هر ماه 19میلیون و خورده ای فقط از این سایت برداشت دارم . شماهم اگه هیچ پولی بهش واریز نکنید و فقط با صدتومن خودش شروع کنید ،هفت هشت ماه دیگه میتونید محصول آخری رو بخرید و مثل من 19میلبون هرماه داشته باشید.

اینم بگم که نه برای تبلیغاته نه هیچی ،چون سودی برای من نداره ،فقط چون خودم زجر بیکاری و بی پولی رو کشیدم گفتم معرفیش کنم برای کسایی مثل خودم .

خب سایت برای هنگ کنگه، خرید و فروش محصولاتشونه ک ما فقط باید دوتا گزینه رو بزنیم «خرید و فروش » تمام.

چون ما برای اونا خارجی محسوب میشیم با هربار کلیک کلی سود برای اونا داره ... هیچ پول و سرمایه ای هم ازت نمیخواد ،خودش بهت یه مقدار پول میده ک محصولشونو بخری و بفروشی

اولین کار اینه که میری داخل این سایت 👇🏻

https://trade-united.tv/#/register?code=34592067

ثبت نام میکنی ،ایمیل یا شماره ،رمز عبور و ...

بعدش وارد پروفایلت میشی

تکرار میکنم هیچ سرمایه ای نمیخواد ،خود سایت از اول بهت ۱۰۰ تومن میده ک باهاش میتونی شروع کنی

خب کار چیه؟ تنها کاری ک باید بکنی اینه 👇🏻

پایین صفحه سایت ،وارد قسمت «تسک ها» میشی

اولین محصول ک قیمتش 97500 هست و میخری ، میزنی رو «خرید کنید»

بعدش میزنی رو گزینه «رسید» و همون محصول و همون لحظه میفروشی و 2400 تومن + 97500 ب موجودیت اضافه میشه .

هر روز همین کارو باید بکنی تا موجودیت بره بالا بعد از دوماه میتونی محصول بعدیشو ک قیمتش 325 تومن هست و بخری که این محصول هر روز بهت 9750 تومن پول میده ، همینجور کم کم میری بالا و محصولات بالاتر و میخری ک سودشون بالاتره، و به درامد بالاتر میرسی

اینم کانال تلگرامش 👇🏻

https://t.me/TradeUnited88

حتما نگاهی بهش بنداز کلی فیلم اموزشی داره ،هرسوالی هم داشتی میتونی ازشون بپرسی . درامدتم میتونی هم با تتر برداشت کنی ، هم با کارت های معمولی مثل ملی ،ملت ،صادرات .... من با ملی برداشت ک میزنم بعد ۳روز میاد به حسابم میاد ، اما با تتر حدود نیم ساعته میاد .

داخل سایت ،قسمت «من» «اموزش» فیلم اموزش واریز و برداشت هم گذاشته ,اونارو هم ببین بیشتر اشنا میشی باهاشون ،و خیلی راحته . امیدوارم قدر این فرصت و بدونی و سر سری ازش رد نشی .وقتتو بزار روش و بی دردسر پول در بیار .هرچی هم خواستی راجبشون تحقیق کن ،تضمینیه✅

اینم گروه واتساپشونه حتما عضو شو 👇🏻

https://chat.whatsapp.com/CKuoysHg8N03UngGxA8ssz

اینجا همه میتونن چت کنن و کلی واریزی و برداشت مردم و میتونی ببینی و سوال کنی ازشون . مدیر هاشونم کره ای ان اما ادمین ایرانی دارن، شماره هاشونم برا هنگ کنگه .خلاصه ک خودت همرو نگاه کن و یاد بگیر ک ایندتو ساختی باهاش،به امید موفقیت🌹

اگه خواستید زودتر درامدت بره بالا ،میتونی واریز کنی ب سایت و محصولای بالاترو بخری ک سودش بیشتره ‌.کمتر از 260تومن نمیشه واریز کرد ، من برای شروع 260واریز کردم و با 100تومن خود سایته شد 360 بعدش برداشتش زدم ، وقتی دیدم واریزش اوکیه ،بعدش یه تومن واریز کردم و محصول یک میلیونی رو خریدم ،دیگه واریز نکردم و هی رفتم بالا. الان محصول آخری رو دارم ک سودش میشه ماهی ۱۹میلیون و چهارصد .اگر هم هیچ پولی واریز نکنید ،بعد از هفت یا هشت ماه به این درامد میرسید✅

سوالی هم داشتید به این پیجم پیام بدین

trade_uniited

بچه ها من یه کار خیلی خوب و اسون، قانونی با درامد خوب پیدا کردم اگه کسی میخواد بیاد به من پیام بده.

راحته و فقط گوشی میخواد.

فقط ادمای با اراده که از شرایطشون خسته شدن و میخوان تغییر کنن پیام بدن. نتورک نیست و درامدت به خودت بستگی داره. تعداد محدود میخوایم و الویت با کسانی هست که زودتر اقدام کنن