2737
2734

سلام دخترم پیش دبستانیه با اینکه خیلی پرسو جو کردم واسه مدرسش اما اصلا راضی نبودم از مدرسش از طرزرفتار با دانش آموز تا رفتار با والدین ونحوه آموزششون اصلا به دلم نمینشست دخترم که انقد عاشق رفتن به مدرسه بود شبا باگریه میخوابید صبحم با غصه میرفت مدرسه خیلی براش ناراحت بودم تازه دوهفته بود میرفت مدرسه تمام لباساش پاره شده بود بس که هولش میدادن .بچهای بزرگتر کیفاشونو تو سطل زباله مینداختن.نگم براتون.تااینکه خودم رفتم جلو پروندشو گرفتم وجای دیگه ثبت نام کردم امروز شوهرم رفته بودمدرسه جدیدش وحشتناک راضی بود میگفت کاش از اول اینجا ثبت نامش میکردم😃خواهشا موقع ثبت نام کامل تحقیق کنیدتامثل من اذیت نشید...تماااام

❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟💗❤💗فقط خواستم با عکس پروفایلم ست شه😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر بزرگترا که مهربونن  اینا چرا اینجوری بودن؟

اینجا که اسمشوتازه نوشتم واقعا دخترای بزرگتر خیلی مهربونن باهاشون ولی اونجا محلش جالب نبود قشنگ دختراش آدمو میخوردن باکیف میزدن تو سر بچهای کوچیکتر ..دخترمو صورتشو یه جوری چنگ انداخته بودن قشنگ جای انگشتا رو صورت بچم مونده بود

❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟❤💗💟💗❤💗فقط خواستم با عکس پروفایلم ست شه😛
2728
دولتی بود؟؟دومیم دولتیه؟؟یاغیرانتفاعی؟ من همش فک میکردم مدرسه دخترونه خوبه 

نه بابا فرقی نداره اتفاقا پسر خواهرم امسال رفته کلاس اول روزهای اول که گریه میکرده پسرای بزرگتر اومدن گفتن کسی اذیت ات کرده به ما بگو خلاصه کلی هواشو داشتن  

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...