2737
2739
عنوان

خانمها به شوهراتون توجه کنید💏💑

453 بازدید | 38 پست

ازما گفتن.من یه دوستی داشتم اصلا به شوهرش توجه نمیکرد مثلا گاهی محبت میکرد گاهی نه .همش بهش میگفتم به شوهرت برس .بهش محبت کن .ببوسش.از کلمات خوب استفاده کن ولی تو مغزش نمیرفت .میومد به من میگفت شوهرم میگه منو ببرحموم بشور من حال ندارم .بهش میگفتم انجام بده شوهرت دوست داره که میخواد باهات بره حموم گوش نکرد.شوهرش میگفت بیا نیم ساعت تو منو ماساژ بده نیم ساعت من بازم گوش نکرد وشوهره سرش هوو اورد واین زنه رو طلاق داد وهمه حق وحقوقشم داد.والان دوستم مجرد وافسرده هستش وخبرش رسیده مرده با اون زنش حسابی خوشحالن وتازه ازاون زنه بچه دار هم شده .دوست من عاشق بچه بوده ولی شوهرش میگفته تو حال منو نداری بعد میخوای بچه دارم بشی .مرده پولداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اینجور زنا که همش واسه شوهرحال نارنبعد پشیمون میشن واقعا رو‌مخن

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
والا تو اين داستان مقصر مرده كه خيانت كرده. اين چه داستان عبرت آموزى بود مثلاً؟ 

وا مرده خیانت نکرده. طلاق داده رفته ازدواج کرده. این خیانته؟ 

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
2706