2733
2734
خدارحمتشون کنه دلیل فوتش چی بود

نمي تونم زير دين برم خودمون هم نميدونيم مادرم نذاشت كاليد شكاكي كنيم ،يه پنج شنبه از پيش ما رفت با زن و بچه اش ديكه دور روز بعد مادرم زنگ زِد زن داداشم گفت نيتش چند بار اينجور شد مادرم شك كرد زنگ زِد داداش ديگه گفت برو ببين چي شده اونا شهرستان بودن داداشم رفته بود زنش راهش ندادهه بود اونم به زور رفته بود تو ديده بود جنازه برادرم رو  تخت و ناله مي كنه زودي برده بود دكتر ولي همون شب فوت كردن دكتر گفته بود شش ساعت دير اوردنش ،زدن مرك مشكوك ،ولي فكر كنم زنش دستش تو دعا و جادو بود چيزي داد به خوردش اخه سالم بود داداشم سيكار هم نمي كشيد ،خواستيم كاليد شكاكي كنيم مادرم گفت تف سر بالاست، ميريم زنش كاري كردهه باشه نمياي مادر نوه ام رو إعدام كنم ،ولي گفت واگذارت به حضرت عباس اگر چيزي به پسرم دادي ،اونم شوهر كرد رفت مشهد ،شوهرش كاري به سرش أورد كه ديونه شد راهي تيمارستان تا يكسال بستري بود بعدش هم اومد بيرون شده يه جنازه گوشه خونه 

نمي تونم زير دين برم خودمون هم نميدونيم مادرم نذاشت كاليد شكاكي كنيم ،يه پنج شنبه از پيش ما رفت با ز ...

وای خدایا😭😭خدارحمتش کنه

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها کلا همینن  دختر خالم شوهرش فوت کرد  دو تا بچه کوچیک داشت  پدرشوهرش بهش گفت ب ...

ارهه طفلي مادرم با خون و جگر بزرگش كرد بعد رفت شكايت مادرم رو كرد نميذارهه برم پيش مادرم ،قاضي دو تا جمله باهاش حرف زِد به مادرم گفته بود خدا رو شكر كن دارهه ميرهه

2731
خخخخخخخخخخخخخخخخخ  چه تابلو

تا آخر سر داداش کوچیکم گفت این دفعه اومد به خوابتون بفرستین به خواب من من خودم باهاش حرف میزنم😂😂😂😂😂

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2740
خدا جای حق نشسته اینجاست😔

ارهه واقعا ولي باز خانوادش طردش مردن بهخاطر شوهر كردنش و نخواستن بچه اش مادرم اون يكسال مواظب بود مرتب ميرفت تيمارستان ميگفت فردا بايد جواب نوه ام رو بدم گفت نرفتي چرا خجالت زده ميشم 

تو روحش 😂😂😂

😁😁😁 گرفتار بودیم تا داداشم جوابش داد

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
نمي تونم زير دين برم خودمون هم نميدونيم مادرم نذاشت كاليد شكاكي كنيم ،يه پنج شنبه از پيش ما رفت با ز ...

دنیا دار مکافاته 

عجب دنیاییه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
ارهه واقعا ولي باز خانوادش طردش مردن بهخاطر شوهر كردنش و نخواستن بچه اش مادرم اون يكسال مواظب بود مر ...

مادرتون چقدباگذشت قدرشو بدونید.بچه های داداشتون پیش مادرشون بزرگ شدن؟؟

عجبا چقدر بدم میاد ازاین ادما الکی هی میگن فلان خوابودیدیم همش دروووووغ . جاری من باخانواده شوهرم خی ...

نمیدونم مامان منم همه سفارش هاش رو برای مادر زن داداشم می‌برد😁😁😁

تا آخر سر داداش کوچیکم گفت این دفعه اومد به خوابتون بفرستین به خواب من من خودم باهاش حرف میزنم😂😂😂 ...

وای 

چه بامزه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706