2737
2739
عنوان

تا حالا گریه ی مرد زندگیتونو دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 79 پست

دوس پسرم اره 

نمیخواستمش باهاش کات کردم نصف شب زنگ زد فقط یه دیقه تصویری ببینمت منم قبول نمیکردم و میگفتن برا همیشه خداحافظ 

اینقد التماس کرد که جواب دادم دیدم زار زار بلند گریه میکنه واسم

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 

فقط یکبار اونم چون درد شدید داشت فقط یک قطره که آخرشم عمل کرد

ولی در کل فکر کنم فقط برای مامانش یا خانوادش اگه اتفاقی بیفته خدایی نکرده گریه کنه 

ولی در رابطه با من نه

فقط یه پسری بود که منو خیلی میخواست وقتی قرار بود بره شهر خودشون خیلی گریه کرد.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا و ابدا ولى خيلى دلم ميخواد عجز و نالشو ببينم

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2728

اره گریه شو دیدم چتدوقت بینمون خراااب بود تصویری زنگ زدیجاوایساد دوربینوبرگردوند گفت اینجاروببین اینجااولین باربوسیدمت دقیقا اون روزم بارون میبارید😭😭منم وقتی گفت خواهرم میخادهمسایه مونوبیاره ک اشنابشیم واسه ازدواج همینو ک گفت زدم زیرگریه گفتش گریه نکن بخدانمیزارم بیاد یاواسه هم میشیم یا بجون مامانم مجردمیمونم انقدتکرارکردوسرب سرم گذاشت ک اخرش خندیدم. توروخدا واسمون دعا کنید مشکلاتمون وحشنناک زیاده ازهرطرفی دراداره رومون بسته میشه خیلی سخته.دعاکنید رابطه مون خراب نشه

2738
عزیزم💜الان بچه دارید اره؟

اره عزیزم پسرم چهار سال و نمیشه😍

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)