2733
2734
عنوان

تا حالا گریه ی مرد زندگیتونو دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 79 پست
ببین تاپیکاتو یه نگاه انداختم اولا که برو پیج feminism.everydayرو تو اینستاگرام ببین هایلایتاشو دربا ...

عزیزم مرسی پیجشو نگاه کردم 

ولی من یک دکتر میخام که بهم گواهی بده همین 😣😣😣😣😣 با همسرمم میرم 😣

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
عزیزم مرسی پیجشو نگاه کردم  ولی من یک دکتر میخام که بهم گواهی بده همین 😣😣😣😣😣 با همسرمم می ...

ببین من درست متوجه نشدم،الان شما رابطه داشتین مامانت فهمیده میخواد بدونه قبل از عقدم با هم بودین یا نه؟

یا فهمیده و میخواد بدونه رابطه کامل بوده یا نبوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرسی پیجشو نگاه کردم  ولی من یک دکتر میخام که بهم گواهی بده همین 😣😣😣😣😣 با همسرمم می ...

حواسم نبود تاپیکو قفل کردم،بیا اینجا جواب سوالمو بده ببینم میتونم کمکی کنم

ببین من درست متوجه نشدم،الان شما رابطه داشتین مامانت فهمیده میخواد بدونه قبل از عقدم با هم بودین یا ...

اره تعجب کردم میخاستم جوابتو بدم 

نه عزیزم میخاد بدونه الان رابطمون کامله یا نه 

الان رابطمون کامل نباشه 

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
2728
اره تعجب کردم میخاستم جوابتو بدم  نه عزیزم میخاد بدونه الان رابطمون کامله یا نه  الان را ...

خب پس گواهی بکارتی که بخواد مال یه ماه بعدعقدتون باشه به کار نمیاد که!

ببین جدا از هر چیزی اگر هم مادرتون رو این موضوع تعصب داره،شما کار غیر قانونی انجام ندادین و از اونجایی که قوانین کشور از شرع میان کار غیر شرعی هم نکردین!و از اونجایی که قصدتون جدا شدن نیست بحث شناسنامه سفید مهریه فلان اینا پیش نمیاد،به هر حال امیدوارم مشکل حل شه⚘