2737
2734

هفته 19 هستم وارد 20 شدم البته امروز 

بچه ها دکتر من میگه فولیک اسید بخور و ویتامین دی و آهن و مینرال 

نه کلسیم داده نه پریناتال 

خودمم کمخونم و استخون درد هم دارم 

گفت لبنیات بخور منم ماست و دوغ و پنیر و کره استفاده میکنم هر روز 

چجوری همه رو باهم داده؟۳ ماه اول دی و فولیک اسید ۳ ماه دوم اهن ومولتی 😐😐😐😐😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شما الان باید قرصایی که ترکیب اهن و فولیک اسید رو شروع کنی فولیک اسید به تنهایی مال ۳ ماهه اوله

آخه من فاکتور MCV و mcvh خونم کم بود گفت فولیک رو قطع نکن راستش اصلا به دکترش اطمینان ندارم 

میگم استخون درد دارم میگه لبنیات بخور. احتمالا دکترمو. عوض کنم 

آخه من فاکتور MCV و mcvh خونم کم بود گفت فولیک رو قطع نکن راستش اصلا به دکترش اطمینان ندارم  م ...

قرص فولیکوفر و فرفولیک هم ترکیبی از اهن و فولیک اسیدِ که دکتر من تو این مدت بهم داده.کلسیم دی هم باید مصرف کنی