2733
2734
عنوان

کدبانوها و اشپزای گل بیایین

163 بازدید | 11 پست

یه مقدار جگر مرغ دارم نمیدونم باهاش چی بپزم🙄شما چی پیشنهاد میدین ک خیییلی خوشمزه باشه

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هم ميتوني كبابش كني

هم ميتوني پيازو تفت بدي جگرو بريزي توش تفت بدي كلي ادويه بزني ك بو نده رب بزني

جدا سيب زميني نگيني سرخ كني بعد همرو باهم مخلوط كني 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2740
هم ميتوني كبابش كني هم ميتوني پيازو تفت بدي جگرو بريزي توش تفت بدي كلي ادويه بزني ك بو نده رب بزني ...

خوشمزه میشه

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤

با پیاز سرخ کن خیلی خوشمزه میشه

کبابش خوشمره تره

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
خوشمزه میشه

اره عزيزم ولي پيازش بايد زياد باشه يكم

من ادويه زياد ميزنم چون بويه جيگرو زياد دوس ندارم حس كنم

فلفل سياهو ادويه كاري 

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘