2737
2734

فقط صداش بزن پشت هم اسمشو بگو من همیشه ب مشکل بر میخورم نا خدا گاه چن بار پشت هم صداش،میزنم مثلا میگم یا حضرت عباس کمک کن یا حضرت عباس ب دادم برس یا حضرت عباس ...همینجوری ناخداگاه میاد تو دهنم و همیشه جواب گرفتم

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم😢😢😢😢😢 الهی فدای دل شکستت بشم. انشاالله خدا حاجتتو بده و به دلت آرامش بده

تورو خدا خواهری قسمت میدم تورو خدا به پاتون میفتم دعام کنین خسته شدم 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
2728
آره عزیزم. تو بارداریم دکترا گفتن که بچه ام هیدروسفالی هست. عقب مونده ذهنی و جسمی. روزگارم سیاه شد. ...

میشه برای منم دعا کنی؟؟

شما مادرین...درسته که مادر من نیستی اما بالاخره دعای مادر میگیره😔💔😢

از کجا بگم😔

ای بابا خودتو خالی کن بزیز بیرون

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
تورو خدا خواهری قسمت میدم تورو خدا به پاتون میفتم دعام کنین خسته شدم 

وای تو رو خدا اینجوری نگو دلم کباب شد برات. 😢😢😢😢اگه قابل باشم حتما برات دعا میکنم عزیزم. انشاالله حاجت روا بشی عزیزم

2740
از کجا بگم😔

منم۲۴ نزدیکه۲۵تنهااااای تنهاااام هرچیم ختم میگیرم هیچی ب هیچی دلم ازتنهایی بدجورررر شکست😭😭😭😔بادیدن تاپیکت گریم گرفت آی خدا کجایی قربونت برم

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

صدای منو کی میشنوه ای خدا جونم قربون تمام اسمات برم من قلبم تیکه پارست صدامو میشنوی خدا منم منم ون بنده ای که همهیشه بهت توکل کرده همیشه صدات کرده من همون بنده روسیاه توام ولی خدا میشه دیگه بغلم کنی خدا میشه صدامو ی بار دیگه فقط ی بار دیگه بشنوی دلم بغلتو میخواد دلم میخواد تو بغلت زار بزنم خدایا میشه برشگردونی خدایا میشه منو به آرزوم که ونه برسونی بعد اگه خواستی جونمو بگیر من دارم جون میکنم خداااااااااا 😭😭😭😭😭😭😭

ای بابا خودتو خالی کن بزیز بیرون

یه بار عاشق شدم اما نشد....همون بهتر که نشد....

اما خاطره تلخش توی ذهنمه هنوز😔

بعد از اون ادمای دیگه اومدن اما به دلم نمیشینن....

هیچ کسم نیست که بیاد و به دلم بشینه😔

هیییچ کس....

حس میکنم هییچ موقعیت خوبی که منم خوشم بیاد و جور بشه برام جوور نمیشه😔💔.از تنهایی خسته شدم😔

وای تو رو خدا اینجوری نگو دلم کباب شد برات. 😢😢😢😢اگه قابل باشم حتما برات دعا میکنم عزیزم. انشاالل ...

مرسی مهربونم خواهرم دارم میمیرم دیگه 😭😭😭😭😭 خدا هر چی خواستی تو دنیا بهت بده 

2706