2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب این که ناراحتی نداره کسی مد نظرته

داره بخدا داره...هر کسی بیاد و بره ولی هیچ کدومشون به دل ادم نشینه....اونی که میخوای نیاد...هیچ کسی اونی که میخوای نیست...اخر ادم معلوم نمیشه چیه😔💔

ذکر حاجت گرفتن از حضرت عباس😭😭😭

یادمه به زیارتش میرفتم همش با خودم میگفتم 

اگه برای ازدواج دعا میخوای حدیث کسا چهل روز بخون سعی کن گناه هم نکنی تو اون چهل روز ، مطمئن باش به جهل روز نرسیده حاجت می گیری 

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
2728
یادمه به زیارتش میرفتم همش با خودم میگفتم  اگه برای ازدواج دعا میخوای حدیث کسا چهل روز بخون سع ...

خوندم بخدا نشد😢😢😢😢نمیگم حاجت نمیده این ختم...شاید من قرار نیست حاجت بگیرم😔💔

2740
داره بخدا داره...هر کسی بیاد و بره ولی هیچ کدومشون به دل ادم نشینه....اونی که میخوای نیاد...هیچ کسی ...

مگه چن سالته عزیزم

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟

من قسم میدم خواهر به خانم ام لبنین  تورو به عباست قسمت میدم تورو خدا تورو خدا من دلم شکستس تو مادر همه مایی تورو خدا منو به آرزوم برسون این دل سکستمو اروم کن دارم دیونه میشم دردمو نمیتونم به کسی بگم ازت خواهش میکنم ونو برگردون منو به ارزوم برسون ازت خواهش میکنم قسم به عباست ونو برگردون چشممو تا اخر عمر گریون نزار 😭😭😭😭😭

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
مرسی عزیزم😢😢😢😢 مادری شما😢

آره عزیزم. تو بارداریم دکترا گفتن که بچه ام هیدروسفالی هست. عقب مونده ذهنی و جسمی. روزگارم سیاه شد. ولی حضرت ابوالفضل شفای بچه ام رو داد و وقتی به دنیا اومد اسمشو گذاشتیم ابوالفضل

😭😭😭

چی شده عزیزم

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
ازدواج میخوام😔💔

خواهر گلم.

از امام سجاد پرسیدند تو این بلاها بدترینش کجا بود..اقا امام سجاد سه بار جواب داد شام شام شام .اونجای ک خیلی سخت بود ی جایش ی نا نجیب حروم لقمه گفت یزد  دختر امام حسین ب من ببخش.استغفرالله،خانم سکینه گفت عمع جان اسیری کشیدیم غلامیم بکشیم....اره اینجا خیلی سخت بود.اگ عمو عباس میبودش همچین غلطی نمیکردند.ب جای شما باشم میگم یا عباس علی دوست ک نداری نا محرمم نظر سو بهم بکنه ترا ب حق دخترای امام حسین شوهر کنم بشوهر با ایمان شرمنده فاطمه زهرا نشم.عباس ابن علی ب امام حسین دختراش حساس.ببخش خواهر گلم من هرچیز از امام حسین خواستم بهم داد.هر روز خدا دعات میکنم رو سفید سر بلند قیامت بشی.اگ بشه این تایپکت قفل کنی ممنونتون میشم 

2706