2737
2734
عنوان

کم بودن رشد جنین...

183 بازدید | 11 پست

سلام

خانما امروز دکتر بودم شکممو معاینه کرد،گفت یک هفته تا ده روز اختلاف داری تو اندازه شکم و هفته ای ک با تاریخ پریود و سونو نشون میده،یعنی رشد حنین کم بوده

بهم ی سونو دیگه داد

خیلی دعاکنید اشتباه کرده باشه

کسی اینطوری بوده؟ کمکم کنید خیلی نگرانم 

انشالله چیزی نیس به خودت استرس نده عه

بعدشم تو این ۶ هفته میتونی چیزای مقوی بخوری بچه جون بگیره نگران نباش

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بستنی بخور هرروز 

شیرموز خرما بخور 

شیره و ارده بخور 

اینا وزن میده به بچت

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انشالله چیزی نیس به خودت استرس نده عه بعدشم تو این ۶ هفته میتونی چیزای مقوی بخوری بچه جون بگیره نگر ...

آخه دکتر گفت باید بررسی کنیم شاید خدانخواسته جفت مشکل داشته باشه بعد باید زایمان کنی...

خیلی ناراحتم

2738
آخه دکتر گفت باید بررسی کنیم شاید خدانخواسته جفت مشکل داشته باشه بعد باید زایمان کنی... خیلی ناراحت ...

خب سونو کالر داپلر هم خوبه برات نوشته باشه

چون میزان خون رسانی جفت و بند ناف رو نشون میده استرس نداشته باش 

اگرم ختم حانلگی بخاد بده الان دیگه میمونه بچه با کمک دستگاه

فقط بگو بهش یادآوری کن حتما آمپول ریه رو بزنی