2733
2739
عنوان

اسید فولیک + اقدام 98

172 بازدید | 21 پست

سلام عزیزان ، میخوام کم کم اقدام کنم برای بارداری

هنوز نرفتم زیر نظر پزشک ، بنظرتون اسید فولیک 1 رو شروع کنم یا اسید فولیک 5 ؟ دوز 5 ضرر نداره؟ 

اگر چیز دیگه ای هست که باید از چند ماه قبل شروع کنم ممنون میشم بگید

از سه ماه قبل شروع کنی، اسید فولیک ۱

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه هنوز ، میخوام دندونامو درست کنم بعد برم

دندوناتو چک کن کامل

برو میش دکتر بگو آزمایش قبل بارداری برات بنویسع 

اگ ک شوهرتم الان بده خیلی بهتره 

ک اگ ویتامینی چیزیشون کم بود دارو بده ک زودتر نینی بیاد بغلت زیاد انتظار نکشی😍

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
دندوناتو چک کن کامل برو میش دکتر بگو آزمایش قبل بارداری برات بنویسع  اگ ک شوهرتم الان بده خیل ...

ممنون ان شاءالله

بارداری ترس نداره ؟ من میترسم نمیدونم چرا

کمرمم یکم سرپا وایمیستم درد میگیره بنظرتون تو دوران بارداری کمر درد میگیرم؟؟

راهی برای تقویت کمر نیست؟

ممنون ان شاءالله بارداری ترس نداره ؟ من میترسم نمیدونم چرا کمرمم یکم سرپا وایمیستم درد میگیره بنظر ...

وای از چ کسی پرسیدی😁😁

عزیزم من خودمم اقدامیم البته الان ۴ روز از موعدم گذشته

اینم عکس بیبی چکم 

دیگ نمیدونم باردارم یا خیر

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

عزیزم من و همسرم از اول شهریور شروع کردیم به خوردن فولیک اسید .۸ مهر رفتم دکتر زنان واسم چکاپ کلی نوشت و تست پاپ اسمیر و hpv نتیجه رو گرفتم. گفت فعلا همین ازمایشها کافیه اگه تا ۶ ماه اقدام کردی باردار نشدی شوهرتم ازمایش بده. آذر میخوام اقدام کنم .

ازمایشهایی که دادم : کم خونی و گروه خون _تیرویید_قند خون_ ویتامین دی _ ایدز _هپاتیت _سرخجه _پرولاکتین_ + پاپ اسمیر و hpv.  تا اذر هم چند تا دندون خراب دارم درست میکنم

2740
وای از چ کسی پرسیدی😁😁 عزیزم من خودمم اقدامیم البته الان ۴ روز از موعدم گذشته اینم عکس بیبی چکم&n ...

ان شاءالله هستی عزیزم

شما چند سالته؟ 

من 30 ام و بچه اول ، خودم دوس دارم یکم دیگه صبر کنم ولی همسرم میگه دیگه وقتشه سنت داره میره بالا :(

عزیزم من و همسرم از اول شهریور شروع کردیم به خوردن فولیک اسید .۸ مهر رفتم دکتر زنان واسم چکاپ کلی نو ...

ممنون عزیزم ان شاءالله بسلامتی

ببخشید میتونم بپرسم هزینه این آزمایشات و چکاپ ها چقدر شد؟ 

من بیمه هم ندارم فعلا

ان شاءالله هستی عزیزم شما چند سالته؟  من 30 ام و بچه اول ، خودم دوس دارم یکم دیگه صبر کنم ولی ...

ن عزیزم شوهرتون درست میگن هر چ زودتر بهتره بالخره ممکنه ادم تا باردار بشه چند مدتم طول بکشه.

سن من😊

۱۹ هست😄😄

ممنون عزیزم ان شاءالله بسلامتی ببخشید میتونم بپرسم هزینه این آزمایشات و چکاپ ها چقدر شد؟  من ...

منم بیمه نداشتم. ۴۵ تومن ویزیت متخصص شد ۲۵ تومن واسه نمونه گیری پاپ اسمیر دکتر گرفت ۴۵ تومن ازمایشگاه گرفت واسه پاپ اسمیر.... ازمایش خون هم ازاد دادم ۳۳۶ تومن شد. میخوام برم بیمه سلامت بگیرم یه مقدار بهتره

وای از چ کسی پرسیدی😁😁 عزیزم من خودمم اقدامیم البته الان ۴ روز از موعدم گذشته اینم عکس بیبی چکم&n ...

بله بارداري مباركه

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706