2737
2739
عنوان

راهنمایی در مورد تحصیل و کار...

62 بازدید | 8 پست

من کارشناسی it دارم و نتونستم کاری که میخوام پیدا کنم یا محیطش نامناسب یا حقوقش کمه

تصمیم گرفتم پارسال دوباره کنکور تجربی بدم 6 ماه درس خوندم و هزینه کلاس و... دارم ولی نتیجه ای که میخواستم نگرفتم با این سهمیه ها و تراز مشترک نظام قدیم و جدید.... 

الان نمی دونم دوباره واسه کنکور بخونم یا نه در بدترین شرایط آزاد پرستاری و مامایی قبول میشم و 4 سال دوباره درس بخونم و هزینه کنم ارزش داره یا نه ؟؟؟!

یا اینکه برم دوره حسابداری و دنبال کار 

خواهش میکنم نظر بدین چیکار کنم توی شرایط بدی گیر افتادم گیجم نمی دونم چیکار کنم😢😢😢😭😭😭

حسابداری هم بری حقوقش اولش اندازه همون ای تی هست

تو رشته شما اوایلش حقوق انقدر مهم نیست

باید برین تجربه تون بره بالا زبانهای بیشتری یاد بگیرین ناخواسته افزایش حقوق خواهید داشت یا براحتی میتونین کاری که حقوقش بالاتره پیدا کنسن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حسابداری هم بری حقوقش اولش اندازه همون ای تی هست تو رشته شما اوایلش حقوق انقدر مهم نیست باید بر ...

آخه توی شهری که هستم بازار کار نداره رشته ام باید برم شهرای بزرگتر که خانواده نمیزاره

2742
آخه توی شهری که هستم بازار کار نداره رشته ام باید برم شهرای بزرگتر که خانواده نمیزاره

خوب عزیزم بنظرت پرستاری و مامایی تو شهرتون بازار کار داره؟؟

میتونی یکارم کنی

بری دوره هلال احمر بگذرونی بری تو درمانگاهها مثل پرشتار کار کنی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
استارتر شش ماه که درس خوندی تراز و رتبت چند شد ؟

رتبه ام 50 هزار ترازم 6500 ..من این درسارو 10 سال پیش خونده بودم انگار اولین بار میخوندم... با همین تراز و رتبه ی من اونایی سهمیه داشتن پزشکی قبول شدن😢

2738